23.05.2018 — 17:36

Чемпіонат Європи з Кіокушинкай Карате

Чемпіонат Європи з Кіокушинкай Карате відбувся у польському місті Вроцлав, 10-12 травня. Чемпіонат проходив в двох вікових категоріях: юніори та дорослі. У Чемпіонаті прийняли участь 27 країн Європи та майже 400 учасників . Збірну команду України представляли 42 спортсмени. Двоє з Хмельниччини.

Патрульний поліцейський -Олександр Тимець серед чоловіків у ваговій категорії 75-85кг. Олександр провів важкий бій зі спортсменом з Азербайджану та вибув у першому колі змагань.

Альона Вересняк – секретар Хмельницького адміністративного суду. Альона виступала в категорії жінок -55кг. Провела чотири важких поєдинки з спортсменами Греції, Іспанії та Литви у півфіналі. У фіналі на Альону чекав бій з досвідченою та сильною спортсменкою з Угорщини. На фінал Альона вийшла з хорошим позитивним настроєм і змогла перемогти угорку на останніх секундах бою, здобувши оцінку “вазарі”.

Загалом доросла збірна команда України здобула два “золота”: Альона Вересняк ( Хмельницький); Олександр Свинаренко ( Полтава).

Також три ” бронзи”: Анатолій Журавель ( Полтава), Ігор Котляревський ( Київ), Костянтин Іноземцев (Донецьк).

В результаті збірна команда України посіла 3-тє командне місце, після Польщі та Литви.

Результат нашої збірної несподівано високий. Такого успіху не було вже років з десять…