Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

06.02.2017 — 16:01
Екологічні висновки

Інформація про проведення державної екологічної експертизи

На виконання ст. 10 Закону України «Про екологічну експертизу» Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації інформує.

Протягом травня місяця проведено державну екологічну експертизу матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище розробки і рекультивації Адамівського-ІІ родовища глауконіт-кварцових пісків продуктивністю 50 тис. тон на рік в Ярмолинецькому районі Хмельницької області (на замовлення ТзОВ «Науково-виробниче комерційне підприємство Екоресурс»). Матеріали оцінки впливів на навколишнє середовище повернуто на доопрацювання у відповідності до вимог природоохоронного законодавства – висновок державної екологічної експертизи від 11.05.2017 №003.


На виконання ст. 10 Закону України «Про екологічну експертизу»  Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації інформує.

Протягом січня місяця проведено державну екологічну експертизу матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище, а саме:

  1. комплексу з переробки органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії смт. Теофіполь (на замовлення ТОВ «Теофіпольська енергетична компанія»). Позитивний висновок державної екологічної експертизи від 23.01.2017 №001.
  2. реконструкції з розширенням комплексу у складі заводу продовольчих товарів, інженерних мереж і споруд під трикотажну фабрику по вул. Леніна, 43 в смт. Базалія Теофіпольського району, Хмельницької області (на замовлення ПП «Аслан-Текстиль»). Позитивний висновок – від 27.01.2017 №002.