Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

10.02.2016 — 11:59
Посадові особи які перебувають у стані перевірки

Апарат обласної державної адміністрації

Мороз Марина Сергіївна – головний спеціаліст юридичного відділу

Структурні підрозділи облдержадміністраці

Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури.

Таєнчук Марина Віталіївна – провідний спеціаліст відділу зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва управління економічного розвитку

 

Департамент соціального захисту населення.

 

Надопта Віта Іванівна – головний спеціаліст відділу фінансів та бухгалтерського обліку управління фінансів, організації роботи стаціонарних установ та господарської діяльності

Канарський Віталій Аполлінарійович – заступник начальника управління праці та зайнятостів населення – начальника відділу оплати праці, зайнятості населення та соціально-трудових відносин

Департамент освіти.

Гойда Тетяна Петрівна – головний спеціаліст – юрисконсульт відділу організаційно-нормативного забезпечення управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення.

Департамент охорони здоров’я.

Очеретяний Артем Петрович – провідний спеціаліст відділу післядипломної освіти, кадрового забезпечення управління фінансово-ресурсного забезпечення галузі

Лубова Анастасія Олексіївна –  провідний спеціаліст відділу моніторингу та розвитку охорони здоров’я управління організації лікувально – профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населенню

Управління житлово-комунального господарство

Нагорічний Юрій Іванович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Антонюк Ольга Миколаївна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Берешвілі Тетяна Михайлівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Білоус Руслана Вікторівна – заступник начальника відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Вадовська Олена Вікторівна – головний спеціаліст-юрисконсульт відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Загрибельна Світлана Миколаївна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Костюк Світлана Федорівна – головний спеціаліст-бухгалтер відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Павлік Ірина Григорівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Павлік Юрій Вікторович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Саух Алла Олександрівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Скавронська Галина Володимирівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Шептицька Ніна Павлівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

 

Управління з питань цивільного захисту населення

Плащовий Микола Миколайович – заступник начальника відділу оперативного чергування та забезпечення централізованого оповіщення управління з питань цивільного захисту населення

Присяжнюк Євген Анатолійович – заступник начальника відділу оперативного чергування та забезпечення централізованого оповіщення

Майдан Сергій Іванович – головний спеціаліст відділу планування та організації заходів цивільного захисту

Лемешко Тетяна Василівна – головний спеціаліст відділу реагування на надзвичайні ситуації та підготовки органів управління.

Управління молоді та спорту

Андріїшина Тетяна Петрівна – головний спеціаліст відділу з питань молоді

 

Управління регіонального розвитку та будівництва

Тимощук Мирослава Олексіївна – головний спеціаліст відділу розвитку будівництва та будівельної діяльності

 

Відділ містобудування та архітектури.

Гриб Олена Дмитрівна – головний спеціаліст

Матвіюк Людмила Лентіївна – провідний спеціаліст

Параскевич Анжела Володимирівна – головний спеціаліст

Полозова Олександра Олександрівна – головний спеціаліст

Потьомкіна Наталя Степанівна – головний спеціаліст-бухгалтер