Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

10.02.2016 — 11:59
Посадові особи які перебувають у стані перевірки

Структурні підрозділи облдержадміністраці

Департамент агропромислового розвитку.

Лахмотова Валентина Леонідівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу, прогнозування, розвитку агропромислового комплексу та сільських територій

Тетяніна Ірина Дмитрівна – головний спеціаліст відділу організації виробництва продукції рослинництва, механізації та земельних відносин

Присяжна Алла Миколаївна – головний спеціаліст з питань організаційної роботи відділу організаційної, кадрової роботи та аграрної освіти

Департамент соціального захисту населення.

Трофанюк Оксана Василівна – головний спеціаліст відділу фінансів та бухгалтерського обліку управління фінансів, організації роботи стаціонарних установ та господарської діяльності

Надопта Валентин Володимирович – головний спеціаліст-ревізор відділу організації діяльності стаціонарних установ та надання соціальних послуг управління фінансів, організації роботи стаціонарних установ та господарської діяльності

Демченко Людмила Олександрівна – головний спеціаліст відділу оплати праці та зайнятості населення управління праці та зайнятості населення

Корольчук Михайло Іванович – головний спеціаліст відділу оплати праці та зайнятості населення управління праці та зайнятості населення

Департамент освіти.

Гойда Тетяна Петрівна – головний спеціаліст – юрисконсульт відділу організаційно-нормативного забезпечення управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення.

Департамент охорони здоров’я.

Очеретяний Артем Петрович – провідний спеціаліст відділу післядипломної освіти, кадрового забезпечення управління фінансово-ресурсного забезпечення галузі

Лубова Анастасія Олексіївна –  провідний спеціаліст відділу моніторингу та розвитку охорони здоров’я управління організації лікувально – профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населенню

 

Департамент екології та природних ресурсів.

Олех Марина Сергіївна -головний спеціаліст відділу регулювання природних ресурсів, заповідної справи та екомережі

Ковальчук Маргарита Леонідівна – головний спеціаліст відділу екологічної експертизи, економіки, моніторингу та зв’язків з громадськістю

Клімов Володимир Ілліч – головний спеціаліст відділу атмосферного повітря, регулювання використання водних ресурсів та надр

Войцехівська Леся Василівна – головний спеціаліст відділу екологічної експертизи, економіки, моніторингу та зв’язків з громадськістю

Павлова Христина Григорівна – головний спеціаліст відділу екологічної експертизи, економіки, моніторингу та зв’язків з громадськістю

 Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури.

Поліщук Владислав Юрійович – головний спеціаліст – юристконсульт відділу зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва

Баранецький Володимир Олександрович – головний спеціаліст відділу зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва

Бережнюк Катерина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу споживчого ринку

Близнюк Андрій Олександрович – головний спеціаліст відділу інфраструктури

Гарник Олег Миколайович – заступник начальника управління з питань розвитку підприємництва та споживчого ринку – начальник відділу споживчого ринку

Глінська Анна Валеріївна – головний спеціаліст – бухгалтер відділу фінансово-організаційного забезпечення

Горнишев Валерій Миколайович – головний спеціаліст відділу фінансово-організаційного забезпечення

Григорчук Ірина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва

Даниленко Віта Віталіївна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу

Десятнюк Катерина Іванівна – головний спеціаліст відділу розвитку промисловості

Дзендзель Марина Миколаївна – головний спеціаліст відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики

Корюгіна Світлана Семенівна – головний спеціаліст відділу інфраструктури

Крулик Юлія Олександрівна – головний спеціаліст відділу розвитку промисловості

Мніца Марина Павлівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу

Мовчан Вікторія Петрівна – головний спеціаліст відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики

Мовчан Юрій Миколайович – головний спеціаліст відділу споживчого ринку

Нич Ірина Володимирівна – головний спеціаліст відділу інфраструктури

Остапюк Інна Сергіївна – головний спеціаліст відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики

Паламар Анастасія Олександрівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу

Сліпко Олена Петрівна – начальник відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики

Сорока Валерій Ростиславович – головний спеціаліст відділу інфраструктури

Соха Ірина Володимирівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу

Тарасова Наталія Юріївна – заступник начальника відділу фінансово-організаційного забезпечення

Толмачова Ірина Петрівна – начальник відділу фінансово-організаційного забезпечення

Тулінцев Олександр Валерійович – головний спеціаліст відділу інфраструктури

Хмуринська Оксана Михайлівна – головний спеціаліст відділу споживчого ринку

Чайковська Оксана Станіславівна – начальник відділу економічного аналізу

Чорна Надія Станіславівна – головний спеціаліст відділу зовнішньо-економічної діяльності та міжнародного співробітництва

Управління житлово-комунального господарство

 

Антонюк Ольга Миколаївна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Берешвілі Тетяна Михайлівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Білоус Руслана Вікторівна – заступник начальника відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Вадовська Олена Вікторівна – головний спеціаліст-юрисконсульт відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Загрибельна Світлана Миколаївна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Костюк Світлана Федорівна – головний спеціаліст-бухгалтер відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Павлік Ірина Григорівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Павлік Юрій Вікторович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Саух Алла Олександрівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Скавронська Галина Володимирівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та охорони праці

Шептицька Ніна Павлівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу та кадрово-юридичної роботи

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Архіпович Тетяна Миколаївна – головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю та моніторингу суспільно-політичної ситуації управління

Горбатюк Світлана Петрівна – головний спеціаліст – бухгалтер відділу комунікацій з громадськістю та моніторингу суспільно-політичної ситуації управління

Лановенька Наталія Анатоліївна – головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю та моніторингу суспільно-політичної ситуації управління

Папуга Людмила Олександрівна – головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю та моніторингу суспільно-політичної ситуації управління

Ткачук Наталія Володимирівна – головний спеціаліст відділу у справах преси та інформації управління

Купельський Сергій Володимирович – головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю та моніторингу суспільно-політичної ситуації

 

Управління з питань цивільного захисту населення

Плащовий Микола Миколайович – заступник начальника відділу оперативного чергування та забезпечення централізованого оповіщення управління з питань цивільного захисту населення

Присяжнюк Євген Анатолійович – заступник начальника відділу оперативного чергування та забезпечення централізованого оповіщення

Майдан Сергій Іванович – головний спеціаліст відділу планування та організації заходів цивільного захисту

 

Управління регіонального розвитку та будівництва

Крулик Стефанія Едуардівна – начальник відділу державної підтримки регіонального розвитку

Белан Ліана Петрівна-головний – бухгалтер, завідувач фінансово- господарським сектором

Коломієць Тетяна Леонідівна – головний спеціаліст відділу державної підтримки регіонального розвитку

Тархан Яна Василівна – головний спеціаліст відділу державної підтримки регіонального розвитку

Стінський Олег Володимирович – головний спеціаліст відділу державної підтримки регіонального розвитку

Трач Вадим Олександрович -головний спеціаліст відділу розвитку будівництва та будівельної діяльності

Стриковська Світлана Іванівна – головний спеціаліст-юрисконсульт відділу розвитку будівництва та будівельної діяльності

Чухась Ольга Олександрівна – головний спеціаліст-юрисконсульт відділу розвитку будівництва та будівельної діяльності

Прилуцький Віталій Анатолійович – головний спеціаліст відділу розвитку будівництва та будівельної діяльності

 

Відділ містобудування та архітектури.

Гриб Олена Дмитрівна – головний спеціаліст

Матвіюк Людмила Лентіївна – провідний спеціаліст

Параскевич Анжела Володимирівна – головний спеціаліст

Полозова Олександра Олександрівна – головний спеціаліст

Потьомкіна Наталя Степанівна – головний спеціаліст-бухгалтер