Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

17.01.2018 — 10:40
Кращі спортсмени
  1. Кращі спортсмени з олімпійських видів спорту
         № з/п Прізвище, м.’я,

по-батькові

Розряд Кращий результат 2017 року

 

1 Пєлєшенко Олександр Юрійович ЗМСУ І місце – чемпіонат Європи серед дорослих з важкої атлетики;

І місце – Кубок України з важкої атлетики;

(тренер – Мацьоха І.М.) м. Хмельницький

2 Сівак Вадим Олегович МСУ I місце – чемпіонату Європи з регбі-7, U-18 у складі збірної команди України;

II місце – чемпіонат України з регбі-15 (супер ліга);

I місце – ХХIX літня Універсіада з регбі-7;

II місце –  чемпіонат України з регбі-7 (супер ліга);

II місце – Кубок України з регбі-7.

(тренер-Мігунов О.В.) м. Хмельницький

3 Чумак Дмитро Віталійович ЗМСУ IІ місце – чемпіонат Європи з важкої атлетики (вагова категорія + 94 кг);

I місце – Кубок України;

I місце – чемпіонат України;

(тренер-Мацьоха М.М.) м. Хмельницький

4 Грищун Інна Володимирівна МСУМК І місце – чемпіонат України серед молоді до 23 років (м. Дніпро);

ІІІ місце – чемпіонат Європи (м. Пловдив, Болгарія);

ІІ місце – Кубок світу (Португалія);

V місце – чемпіонат світу (Чехія);

IV місце – чемпіонат світу серед молоді до 23 років (Румунія)

IV та VI місце – чемпіонат Європи серед молоді до 23 років з веслування на байдарках та каное (Сербія) (тренер-Майстер А.О.) м. Хмельницький

5 Бех Марина Олександрівна МСУМК І місце – командний чемпіонат України в приміщенні (27-28.01.2017р.),                           м. Запоріжжя

І місце – Кубок України в приміщенні (11.02.2017р.), м. Київ

І місце – чемпіонат України в приміщенні серед дорослих (17-19.02.2017р.),                    м. Суми

7 місце – чемпіонат Європи в приміщенні (03-05.03.2017р.), м. Белград, Сербія

І місце – командний чемпіонат України (05-07.06.2017р.), м. Луцьк

ІІІ місце – командний чемпіонат Європи (23-25.06.2017р.), м. Ліль, Франція

ІІІ місце – чемпіонат Європи (13-16.07.2017р.), м. Бидгощ, Польща

І місце – чемпіонат України серед дорослих (05-08.07.2017р.), м. Кропивницький

18 місце – чемпіонат світу (04-13.08.2017р.), м. Лондон, Великобританія

(тренер-Крушинський В.В.) м. Хмельницький

6 Денін Олексій Михайлович МСУ IІ місце – Етап чемпіонату Європи, 1-9.07.2017, Харків (Україна);

ІII місце – Етап чемпіонату Східно-Європейської Асоціації, 18-20.08.2017, Пярну (Естонія);

ІII місце – Етап чемпіонату Східно-Європейської Асоціації, 06-08.10.2017, Батумі (Грузія);

Чемпіон України, переможець Кубку України, призер зональних європейських змагань та Кубків Європи в ігрових видах спорту-команда з пляжного волейболу у складі волейболістів ВК “Новатор”

7 Попов Сергій Сергійович МСУМК IІ місце – Етап чемпіонату Європи, 1-9.07.2017, Харків (Україна);

ІII місце – Етап чемпіонату Східно-Європейської Асоціації, 18-20.08.2017, Пярну (Естонія);

ІII місце – Етап чемпіонату Східно-Європейської Асоціації, 06-08.10.2017, Батумі (Грузія);

Чемпіон України, переможець Кубку України, призер зональних європейських змагань та Кубків Європи в ігрових видах спорту-команда з пляжного волейболу у складі волейболістів ВК “Новатор”

8 Пундик Дмитро Васильович МСУМК ІІІ місце – чемпіонат України в командних змаганнях з фехтування на шаблях;

V місце – чемпіонат Європи в командних змаганнях з фехтування на шаблях

(тренер-Штурбабін О.В., Будагян О.С.) м. Нетішин

9 Жовнір Ольга Богданівна ЗМСУ V місце – чемпіонат Європи в командних змаганнях з фехтування на шаблях;

VI місце – чемпіонат  світу в командних змаганнях з фехтування на шаблях;

IІ місце – чемпіонат та Кубок України;

(тренер-Штурбабін О.В., Штурбабіна О.К.) м. Нетішин

10 Олійник Павло Станіславович ЗМСУ I місце – чемпіонат України з боротьби вільної;

Учасник чемпіонату світу у Франції

(тренер-Тарадай М.П.) м. Хмельницький

11 Шуть Вероніка Євгенівна КМСУ Учасниця чемпіонату Європи у 2016 році (Франція)

Спортивні досягнення у 2017 році:

III місце –  чемпіонат України серед юніорок (індивідуальна групова гонка);

Учасниця Кубку світу (березень 2017 року, Бельгія)

Учасниця Фіналу Кубку світу (квітень 2017 року, Голандія)

член національної збірної команди України (основний склад) з велосипедного спорту (шосе).

(тренер-Мамчур В.В. ДЮСШ Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради) м. Хмельницький

2) Кращі спортсмени з видів спорту,  що не входять до олімпійської програми

         № з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові

спортсмена

Розряд Кращий результат

2017 року

1

 

Головатюк Роман Юрійович ЗМСУ Бронзовий призер Всесвітніх ігор у м. Вроцлав

І місце – чемпіонат України з кікбоксингу ВАКО;

І місце – Кубок Європи;

IІ місце – Кубок світу;

ІII місце – чемпіонат Європи серед дорослих.

( Кам’янець-Подільська ДЮСШ №2, тренер Лабатюк А.А.)

2 Шлопко Тетяна Іванівна МСУМК І місце – чемпіонат України з пауерліфтингу

Дворазова чемпіонка світу серед юніорів з пауерліфтингу (жим лежачи)

ІI місце – чемпіонат Європи серед жінок з пауерліфтингу,

(тренер Воронецький В.Б., Кам’янець-Подільський р-н)

3 Сабар Ярослав Віталійович МСУМК Дворазовий чемпіон Кубку України з кікбоксингу;

срібний призер Кубку України;

Дворазовий чемпіон України серед дорослих та серед студентів;

ІI місце – Кубок Європи серед дорослих;

ІIІ місце – чемпіонат світу серед дорослих (тренер Луговий О.О., м. Хмельн.)

4 Подостроєць Станіслав Олександрович МСУ У 2017 році у складі збірної команди України приймав участь у Всесвітніх іграх, де вийшов до фіналу та посів 8 місце зі стрибків на батуті (акробатична доріжка), тренер – Трофіменко М.І.
5 Мельник Тетяна Григорівна ЗМСУ Срібна призерка Всесвітніх Ігор з пауерліфтингу у 2017 році

Чемпіонака світу з жиму лежачи серед жінок

(тренер Воронецький В.Б., Кам’янець-Подільський р-н)

6 Кондратов Павло Васильович МСУ ІІІ місце-чемпіонату світу з кікбоксингу ВАКО

(м. Кам’янець-Подільська ДЮСШ №2, тренер Лабатюк А.А.)

7 Осецька Антоніна Тарасівна МСУ ІІІ місце-чемпіонату світу з кікбоксингу ВАКО

(м. Кам’янець-Подільська ДЮСШ №2, тренер Лабатюк А.А.)

8 Бойчунь Сергій Васильович МСУМК Дворазовий переможець Кубку світу серед дорослих з карате годзю-рю (розділ ірікумі-Го та ірікумі-Дзю);

ІI місце – Кубок України (м. Харків).

(тренер Воробйов О.О.) м. Хмельницький

9 Стрільчук Тарас Миколайович МСУ І місце – чемпіонат світу з карате годзю-рю (м. Бухарест);

ІІ місце –Кубок України (м. Харків).

(тренер Воробйов О.О.) м. Хмельницький

10 Мінеско Дмитро Володимирович ЗМСУ Чемпіонат світу серед чоловіків 25-29.10.2017р. м. Маріна-ді-Каррара, Італія

І місце  – розділ фул контакт

ІІ місце – розділ лайт контакт з кікбоксингу ВТКА.

(тренер Чайковський М.Ю.) м. Хмельницький

11 Ястребов Олександр Вікторович МСУ Чемпіонат України серед дорослих 04-05.05.2017р., м. Дніпро:

Імісце- розділ лайт контакт                                                                                     . Імісце  –  розділ фул контакт

чемпіонат світу серед чоловіків 25-29.10.2017р. м. Маріна-ді-Каррара,

І місце  –  розділ лайт лоу

ІІ місце – розділ фул контакт

ІІІ місце – розділ лайт контакт з кікбоксингу ВТКА.

(тренер Чайковський М.Ю.) м. Хмельницький

3) Кращі спортсмени юніори (юніорки) з олімпійських видів спорту

         № з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові

спортсмена

Розряд Кращий результат

2017 року

1 Бойко Віктор Вадимович МСУ

 

I місце – чемпіонат України серед юнаків;

I місце – чемпіонат Європи серед юнаків (Румунія).

Член збірної команди України з боксу-основний склад

Тренер– Скавронський О.П. (м. Кам’янець-Подільський)

2 Лісінська Анастасія Русланівна МСУ

 

І місце – чемпіонат України серед жінок-юніорок 2016 року;

III місце – чемпіонат Європи серед юніорок 2016 року.

У 2017 році:

Дворазова чемпіонка України серед молоді;

II місце – чемпіонат Європи серед молоді (м. Болгарія).

Член збірної команди України з боксу – кандидат в основний склад                          Тренер-Чумаков А.А. (м. Хмельницький)

3 Карцан Аркадій Русланович МСУ

 

Багаторазовий призер чемпіонатів Європи та світу серед юніорів (2013-2016 роки)

У 2017 році:

І місце – чемпіонат України серед молоді;

І місце – міжнародний турнір класу ”А” в м. Литва;

III місце – чемпіонат Європи серед молоді (м. Анталія, Туреччина)

Член збірної команди України з боксу-основний склад

Тренери-Чумаков А.М., Чумаков А.А. (м. Хмельницький)

4 Герасименко Аліса Ігорівна МСУ І місце – чемпіонат України серед кадетів ( березень, м. Одеса);

І місце – чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів (листопад,                  м. Харків);

ІІІ місце – чемпіонат світу серед кадетів з тхеквондо ВТФ (серпень, Єгипет)

Член збірної команди України з тхеквондо ВТФ – резерв

Тренер  –  Михайловський В.В. (м. Хмельницький)

5 Садова Дарія Сергіївна МСУ ІI місце – чемпіонат України серед юніорів (особисті);

ІІ місце –  відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше (командні);

ІІI місце –  відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше (особисті);

IV місце –  чемпіонат Європи серед кадетів (командні) з фехтування на шпагах, тренер Свідницький І.В., Хмельницька ДЮСШ №2.

6 Ломачинська Ангеліна Василівна МСУ IV місце – чемпіонат Європи серед молоді з важкої атлетики;

IІ місце – чемпіонат України серед жінок;

I місце – чемпіонат України серед молоді;

(тренер-Мацьоха М.М.)

7 Заболотний Ярослав Станіславович МСУ IІ місце – чемпіонат України з важкої атлетики;

I місце – чемпіонат України (вагова категорія 62 кг);

IV місце – чемпіонат Європи серед молоді.

(тренер-Мацьоха М.М.)

8 Борейко Іван Сергійович КМСУ

 

Чемпіон України серед юнаків 2015-2016 років.

У 2017 році:

V місце – чемпіонат Європи серед юнаків;17-26.07.2017

І місце – чемпіонат України серед юнаків. 24-30.04.2017

Член збірної команди України (резерв) з боксу

Тренери-Чумаков А.М., Чумаков А.А. (м. Хмельницький)

9 Драч Максим Вікторович КМСУ

 

І місце – чемпіонат України серед юніорів;

І місце – турнір сильніших боксерів юніорів України;

І місце – міжнародний турнір класу ”А” в Грузії;

V місце – чемпіонат Європи серед юніорів в Болгарії;

I місце – чемпіонат України серед юніорів.

III місце –  чемпіонат України серед молоді.

Член збірної команди України з боксу-кандидат

Тренери-Чумаков А.М., Чумаков А.А. (м. Хмельницький)

10 Неровний Дмитро  Анатолійович КМСУ І місце – чемпіонат України серед юнаків та дівчат з боротьби вільної                       10-13.05.2017р., м. Чернівці

7 місце – чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат 23-31.07. 2017р.                         м. Сараєво, Боснія і Герцоговина

(тренер- Басістий С.Г., Дячок Ю.М.) ОЦФВУМ

11 Божук Андрій Олегович МСУ I місце – чемпіонат України з важкої атлетики;

II місце – чемпіонат України серед молоді;

9  місце – чемпіонат Європи серед молоді;

V  місце – Кубок України

(тренер-Мацьоха М.М.)

12 Чернуха Ірина Валеріївна КМСУ У складі збірної команди області приймала участь у чемпіонатах України серед юніорів, де здобула 4 срібні медалі. Учасниця чемпіонату Європи зі спортивної ходьби у м. Подебради (Чехія) – 2017 рік

(тренер-Лещенко О.О.) Хмельницька ОДЮСШ

13 Хобтар Софія Олександрівна МСУ І місце – чемпіонат України серед юніорів 2000-2002 р.н., 11-13.08.2017 року                (м. Полтава);

І місце – відкритий Всеукраїнський турнір “Південна Пальміра” 14-16.06.2017 року (м. Одеса);

учасниця чемпіонату світу та Європи з тхеквондо ВТФ

14 Сікорська Софія Михайлівна КМСУ V місце на Клубному чемпіонаті Європи серед кадетів, 06-10.02.2017 року (Анталія, м. Белек);

ІІ місце – чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮСШ та клубів, 22-24.11.2017 року (м. Харків)

15 Козлов Богдан Юрійович МСУ І місце – чемпіонат України серед молоді до 23 років-С4 200 м.,

ІІ місце – чемпіонат України серед молоді до 23 років-С4 1000 м. з веслування на байдарках та каное.

Тренер  – Флерчук В.В. (м. Хмельницький)

16 Курдибаха Дмитро Ігорович МСУ ІI місце – чемпіонат України серед юнаків  та дівчат до 13-15 років у ваговій категорії  77 (кг) у м. Славутич;

22.09.2017 року в м. Львів у чемпіонаті України з важкої атлетики виконав майстра спорту України у ваговій категорії 77 (кг) та встановив три рекорди України серед юніорів до 15 років,  тренер – Курдибаха І., (м. Волочиськ)

4) Кращі спортсмени юніори (юніорки) з видів спорту,  що не входять до олімпійської програми

         № з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові

спортсмена

Розряд Кращий результат

2017 року

1 Петровська Яна Миколаївна МСУ ·        Чемпіонат Європи серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивного радіоорієнтування 12-14 травня 2017 р. м. Замосць, Польща виборола два золота, в класичній дистанції 3,5 МГц та в класичній  дистанції д. 145 МГц.

·         Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків (короткі дистанції) 24-27.03.2017 р. м. Ужгород.  Виборола І місце в вправі спринт, І місце в класичній дистанції 145 МГц   та   ІІІ місце в  радіоорієнтуванні.

·         Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків 09.05.2017 р. м. Львів І місце та на класичній дистанції   3,5 МГц. та І м. – радіоорієнтування.

·         Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих та юніорів на середніх дистанціях 11. 23-26.06.2017 р. м. Знам’янка Кіровоградської обл  – І м. класична дистанція д.3,5 МГц , І м. радіорієнтування

·         Чемпіонат України серед дорослих, юніорів   юнаків зі спортивного радіоорієнтування 13. 28-31.07.2017 р. м. Коростишів Житомирської обл.ІІ м. спринт та І м.в  класичній дистанції д. 145 МГц,   ІІІ м. класична дистанція д. 3,5 МГц., та ІІ м. радіо орієнтування. (м. Нетішин)

2 Панькевич Оксана Андріївна КМСУ ІI місце – чемпіонат Європи з гирьового спорту серед юніорок;

ІII місце – Кубок Європи  серед дорослих,

та золоті нагороди на чемпіонаті України серед юніорок та Кубку України серед дорослих

 

3 Яржемський Вадим Олександрович МСУ Чемпіон України серед юнаків,

рекордсмен України з жиму лежачи (пауерліфтинг)

Тренер Цісар В.В., Щавінська Т.О. ( м. Хмельницький)

4 Щавінська Тетяна Олександрівна МСУ Чемпіонка України серед дорослих з жиму лежачи (пауерліфтинг)

Тренер Цісар В.В. ( м. Хмельницький)

5) Кращі спортсмени-інваліди

         № з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові

спортсмена

Розряд Кращий результат

2017 року

1 Купріянов Юрій Васильович МСУМК ІI місце – Кубок світу з пауерліфтингу (ОРА) у м. Дубаї (ОАЕ)

 

2 Трушев Віталій

Євгенійович

ЗМСУ У складі збірної команди України став чемпіоном світу з футболу (ДЦП) у Сан-Луїсі
3 Гуранська Тетяна Володимирівна МСУМК ІI місце – чемпіонат Європи з волейболу сидячи серед спортсменів (ОРА) у м. Пореч (Хорватія)
4 Антонюк Володимир Петрович ЗМСУ У складі збірної команди України став чемпіоном світу з футболу (ДЦП) у Сан-Луїсі
5 Виговський Владислав Олегович КМСУ II місце – перший індивідуальний чемпіонат Європи з шахів (юніори) серед спортсменів з вадами слуху у м. Лунд (Швеція)

6) Кращі ветерани спорту

         № з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові

ветерана спорту

Кращий результат

2017 року

1 Омельчук Костянтин Миколайович 4 разовий чемпіон Європи (2012-2016 роки), 2 разовий призер (II на III місця) світу (2012 та 2016 роки).

У 2017 році дворазовий чемпіон України,

чемпіон Європи та срібний призер чемпіонату світу з гирьового спорту. (м. Городок)

2 Стойко Микола Анатолійович І місце – чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів з бігу на 10 км по шосе;

І місце – VII літні Всеукраїнські спортивні ігри серед ветеранів пам’яті М.М. Баки (біг на 800 м та 1500 м);

І місце – Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів (біг на 1500 м та 3000 м);

І місце – обласні літні Ігри ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки (3000 м);

І місце – відкритий обласний легкоатлетичного 10 кілометровому пробігу.(м. Красилів)

3 Ткачук Олександр Володимирович І місце – VII літні області ігри  ветеранів  спорту пам’яті М.М. Баки серед міст та районів Хмельниччини з легкої атлетики;

І місце – відкритий чемпіонат республіки Білорусь серед ветеранів;

І місце – VII літні Всеукраїнські спортивні ігри серед ветеранів М.М. Баки;

І місце – відкритий обласний турнір з легкої атлетики серед ветеранів;

І місце – Кубок України серед ветеранів. (м. Кам’янець-Подільський)

4 Шамовський Віктор Карпович І місце – VII літні Всеукраїнські спортивні ігри серед ветеранів імені М.М. Баки з тенісу настільного

І місце – Всеукраїнські змагання пам’яті Віктора Корчагіна серед ветеранів, де також приймали участь зарубіжні спортсмени(вікова група 70+)

Постійно залучає до змагань з настільного тенісу інвалідів, інвалідів спорту, візочників, зміцнюючи матеріальну базу для цього виду спорту. (м. Хмельницький)

5 Оніщук Микола Никифорович І місце – VII літні обласні спортивні ігри серед ветеранів імені М.М. Баки з легкої атлетики серед міст та районів Хмельниччини (спортивна ходьба);

І місце – VII літні Всеукраїнські спортивні ігри серед ветеранів імені М.М. Баки з легкої атлетики (спортивна ходьба на 5 км.) у своїй віковій групі та допоміг команді Хмельницької області зайняти I місце в своїй групі областей.

І місце – 23-24.09.2017 Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів (зі спортивної ходьби) у своїй віковій групі, ІII місце за рейтингом в Україні та II місце з бігу, а збірна команда Хмельницької області з легкої атлетики стала абсолютним володарем Кубка України                        (м. Красилів)

6 Кожан Микола Іванович І місце – Чемпіонат України з важкої атлетики у ваговій категорії 77 кг (65-69 р.)                         м. Миколаїв, 26-28.05.2017

м. Хмельницький

7 Жіноча волейбольна команда ветеранів “Хмельничанка” – жіноча волейбольна команда ветеранів (Грінік Л.А., Ціпко І.А., Прозор Н.А., Остроголова І.А., Фурман О.В., Терлецька О.В., Гуранська Т.В., Алексєєва Т.І., Вахрамєєва О.В.)

Команда неодноразово представляє м. Хмельницький у міжнародних та Всеукраїнських змаганнях з волейболу серед ветеранів, успішно виступає на офіційних змаганнях на Кубок України

–          бронзові призери 2012, 2013,2014 рр. з волейболу серед ветеранів у номінації                   “жінки 35+”,

–          срібні призери Кубка України 2015 року з волейболу серед ветеранів у номінації              “жінки 35+”, та срібні призери Кубка України 2015 року з волейболу серед ветеранів у номінації “жінки 40+”,

–          бронзові призери 2016 р. “жінки 35+”,

–          срібні призери Кубка України 2017 року з волейболу серед ветеранів у номінації “жінки 40+”, та бронзові призери Кубка України 2017 року з волейболу серед ветеранів у номінації “жінки 35+”,

На турнірах відкритого міжнародного турніру присвяченого вшануванню пам’яті Ігоря Лисенка – срібні призери у 2015 році та бронзові призери у 2016 році.

Міжнародні змагання

–          срібні призери у Словакії у 2015 та бронзові у 2016 році.

–          срібні призери у Польші у 2016 році.

–          27-28.01.2017 року у Вільнюсі пройшов перший турнір серії EEVZA (Східноєвропейська волейбольна зональна асоціація) Masters Tournament 2017: I місце – команда “Хмельничанка” (Україна).

8

 

Барбалюк Віктор Денисович Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник народної освіти, кавалер ордена “Дружби народів”, “Почесний громадянин міста Хмельницького”, “Почесний президент вільної боротьби” та її засновник, ветеран спорту.