Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

17.01.2018 — 10:43
Спортивні тренери

Кращі тренери з олімпійських видів спорту

         № з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові

Посада
1 Мацьоха Ігор Михайлович ЗТУ з важкої атлетики, тренер-викладач відділення важкої атлетики вищої категорії Хмельницької ШВСМ

(тренер – Болгаріна Володимира – переможець Кубка України, срібний призер чемпіонату України  та Пєлешенко Олександра, який у 2017 році здобув:

І місце – чемпіонат Європи серед дорослих з важкої атлетики;

І місце – Кубок України з важкої атлетики.

2 Мігунов Олександр Володимирович Тренер-викладач з регбі

(тренер – Сівака Вадима – I місце чемпіонату Європи з регбі-7,) м. Хмельницький

3 Мацьоха Михайло Маркович ЗТУ з важкої атлетики, тренер-викладач відділення важкої атлетики вищої категорії Хмельницької ШВСМ, заслужений працівник фізичної культури та спорту, вища категорія.

(тренер – Чумака Дмитра-срібло чемпіонату Європи, Божука Андрія- 9 місце чемпіонату Європи серед молоді, Ломачинської Ангеліни та Заболотного Ярослава- IV місце чемпіонату Європи серед молоді) м. Хмельницький

4 Майстер Аркадій Олександрович ЗТУ, Тренер-викладач з веслування на байдарках та каное ДЮСШ Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради

(тренер – Грищун Інни, яка у 2017 році :

І місце – чемпіонат України серед молоді до 23 років (м. Дніпро);

ІІІ місце – чемпіонат Європи (м. Пловдив, Болгарія);

ІІ місце – Кубок світу (Португалія);

V місце – чемпіонат світу (Чехія);

IV місце – чемпіонат світу серед молоді до 23 років (Румунія)

IV  та VI місце – чемпіонат Європи серед молоді до 23 років з веслування на байдарках та каное (Сербія)

5 Крушинський Вадим Вікторович Старший тренер-викладач з легкої атлетики Хмельницького ОЦФВУМ

(тренер – Бех Марини, яка у 2017 році здобула:

І місце – командний чемпіонат України в приміщенні   27-28.01.2017 р., м. Запоріжжя

І місце – Кубок України в приміщенні 11.02.2017р., м. Київ

І місце – чемпіонат України в приміщенні серед дорослих 17-19.02.2017р., м. Суми

7 місце – чемпіонат Європи в приміщенні 03-05.03.2017р., м. Белград, Сербія

І місце – командний чемпіонат України 05-07.06.2017р., м. Луцьк

ІІІ місце – командний чемпіонат Європи 23-25.06.2017р. м. Ліль, Франція

ІІІ місце – чемпіонат Європи 13-16.07.2017р. м. Бидгощ, Польща

І місце – чемпіонат України серед дорослих 05-08.07.2017р.м. Кропивницький

18 місце – чемпіонат світу 04-13.08.2017р., м. Лондон, Великобританія

6 Штурбабін Олег Валерійович Тренер-викладач вищої категорії з Хмельницької ШВСМ

(тренер – Пундика Дмитра – V місце чемпіонату Європи з фехтування на шаблях, Жовнір Ольги – V місце чемпіонату Європи та VI місце чемпіонату світу з фехтування на шаблях)            м. Нетішин

7 Скавронський Олександр Павлович Тренер-викладач з боксу Кам’янець-Подільської  ДЮСШ №2

(тренер – Бойко Віктора, чемпіона Європи з боксу у м. Вальчія- 2017 рік)

 

8 Чумаков Андрій Анатолійович ЗТУ з боксу Хмельницької ДЮСШ № 2 ”Авангард”, вища категорія.

(тренер – Петрова Віктора, Лісінської Анастасії,  Борейко Івана, Драча Максима, Карцана Аркадія) м. Хмельницький

9 Чумаков Анатолій Миколайович ЗТУ з боксу Хмельницької ДЮСШ № 2 ”Авангард”, заслужений працівник фізичної культури та спорту, вища категорія.

(тренер – Борейко Івана, Грабовського Віталія, Садовського Максима, Відуліна Артема, Мрачковського Дмитра, Драча Максима, Салабая Дениса, Карцана Аркадія, Боруци Марії, Лясоти Юлії, Лісінської Анастасії, Петришиної Анастасії, Лусте Марії, Гули Павла, Гаврилюка Вячеслава) м. Хмельницький

10 Свідницький Ігор Вікторович Тренер-викладач I категорії відділення фехтування Хмельницької ДЮСШ № 2

(тренер – Садової Дарії, яка у 2017 році:

ІI місце – чемпіонат України серед юніорів (особисті);

ІІ місце –  відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше (командні);

ІІI місце –  відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше (особисті);

IV місце –  чемпіонат Європи серед кадетів (командні) з фехтування на шпагах

11 Михайловський Валерій Васильович Тренер-викладач I категорії відділення тхеквондо ВТФ Хмельницької ДЮСШ № 3

(тренер – Герасименко Аліси, яка посіла ІІІ місце на чемпіонаті світу серед кадетів з тхеквондо ВТФ та Замороки Марії, яка посіла III місце на клубному чемпіонаті Європи серед юнаків з тхеквондо ВТФ (лютий, Туреччина), а також підготував багаторазових чемпіонів та призерів чемпіонатів України з юнаків.

12 Лещенко Олена Олександрівна Тренер-викладач відділення легкої атлетики Хмельницької ОДЮСШ

(тренер – Чернухи Ірини, яка у складі збірної команди області приймала участь у чемпіонатах України серед юніорів, де здобула 4 срібні медалі. Учасниця чемпіонату Європи зі спортивної ходьби – 2017 рік).

 

13 Гоняк Володимир Михайлович ЗТУ,Старший тренер-викладач відділення легкої атлетики Старокостянтинівької ДЮСШ.

За тренерську діяльність підготував і випустив сотні чемпіонів та призерів обласних змагань, десятки чемпіонів та призерів Всеукраїнських, міжнародних змагань (Нижник Микола, Кравець Дмитро, Авдєєв Богдан, Нараєвська Марія, Шпітько Артем), а також учасників Олімпійських ігор та бронзового призера I –х юнацьких Олімпійських ігор.  Його вихованці – МСУМК Соколовський Андрій у 2001 році був срібним призером чемпіонату світу та переможцем Кубку Європи у 2003 році, учасником Олімпійських ігор у 2000 році, у 2004 році зайняв V місце на Олімпійських іграх в Афінах. Черниш Віктор- бронзовий призер I –х юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі (2010 року).

Романюк Олександр-переможець міжнародних змагань “Дзеркало тижня”, третій призер чемпіонату СНГ і збірної Китаю, чемпіон і призер чемпіонату України з легкої атлетики.(2005-2006 роки)

У 2017 році

Авдєєв Богдан триразовий чемпіон України з легкої атлетики;

Кравець Дмитро дворазовий срібний призер чемпіонату України серед юніорів

14 Мамчур Віктор Вячеславович Тренер-викладач з велоспорту ДЮСШ Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради

(тренер – Шуть Вероніки, яка у 2017 році стала учасницею Кубку світу (Кубок Нації), що проходив в Голландії та Бельгії, а також підготував призерів Всеукраїнських змагань, чемпіонатів України з велоспорту протягом 2013-2017 років.

15 Пасенко Дмитро Васильовича Старший тренер-викладач з боротьби вільної Кам’янець-Подільської  ДЮСШ №2

(тренер – Стасюка Данила, бронзового призера чемпіонату Європи (м. Сараєво) та світу з боротьби вільної (м. Афіни) – 2017 рік

16 Флерчук Віктор Вікторович Тренер-викладач I категорії відділення веслування на байдарках і каное Хмельницької ДЮСШ № 2

(тренер – Козлова Богдана, який у 2017 році:

І місце – чемпіонат України серед молоді до 23 років-С4 200 м.,

ІІ місце – чемпіонат України серед молоді до 23 років-С4 1000 м. з веслування на байдарках та каное

Кращі тренери з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

         № з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові

тренера

Посада
1 Лабатюк Анатолій Анатолійович ЗТУ, тренер-викладач з кікбоксингу Кам’янець-Подільської  ДЮСШ №2

(тренер – Головатюка Романа (ЗМСУ), бронзового призера X Всесвітніх ігор  м. Вроцлав – 2017 рік), Осецької Антоніни та Кондратова Павла (МСУМК) – бронзових призерів чемпіонату світу з кікбоксингу ВАКО у м. Будапешт – 2017 рік).

 

2 Воронецький Вадим Борисович ЗТУ з пауерліфтингу, заслужений працівник фізичної культури та спорту, викладач кафедри фізичного виховання, директор спортивного клубу Кам’янець – Подільського національного університету імені. І.Огієнка

(тренер – Козлової Олени, Ахмамєтєвої (Мельник) Тетяни, Гончар Ганни, Андрія Андрущенко, Дем’яненко Василя, Шлопко Тетяни, Воронецького Віталія, Солопан Єлизавети) У 2017 році вихованці неодноразово ставали чемпіонами та призерами Всеукраїнських змагань, а Шлопко Тетяна стала дворазовою чемпіонкою світу серед юніорів та срібною призеркою чемпіонату Європи серед жінок.

3 Луговий Олег Олександрович ЗТУ,тренер-викладач з кікбоксингу Хмельницької  ДЮСШ №1 “Буревісник”

(за 17-річну роботи тренером-викладачем підготував багаторазових переможців чемпіонатів Європи, Кубків світу. Його вихованці є членами Національної збірної команди України.

У 2017 його вихованець Сабар Ярослав став срібним призером Кубку Європи та здобув бронзову медаль на чемпіонаті світу серед дорослих з кікбоксингу ВАКО.

4 Воробйов Олександр Олександрович ЗТУ, тренер-викладач з карате Хмельницької  ДЮСШ №3 “Спартак”

(тренер – Бойчуня Сергія, Возного Валентина, які входять до основного складу збірної команди України)

У 2017 році його спортсмени брали участь у таких змаганнях:

Бойчунь Сергій – Кубок світу-І місце, Кубок України –ІІ місце;

Стрільчук Тарас– чемпіонат світу-І місце, Кубок України –ІІ місце;

Перемибіда Олексій – чемпіонат світу-ІII місце, Кубок України-І місце.

5 Чайковський Максим Юрійович Тренер-викладач відділення кікбоксингу BТКА Хмельницького ОЦФВУМ

За підготовку спортсмена  Мінеска Дмитра

чемпіонат світу серед чоловіків 25-29.10.2017р. м. Маріна-ді-Каррара Італія

І місце  – розділ фул контакт

ІІ місце – розділ лайт контакт

та за підготовку спортсмена Ястребова Олександра

чемпіонат України серед дорослих 04-05.05.2017р., м. Дніпро:

І місце – розділ лайт контакт                                                                                     .

І місце  –  розділ фул контакт

чемпіонат світу серед чоловіків 25-29.10.2017р. м. Маріна-ді-Каррара, Італія

І місце  –  розділ лайт лоу

ІІ місце – розділ фул контакт

ІІІ місце – розділ лайт контакт

6 Панчук Людмила Сергіївна Керівник гуртка клубу “Юний технік” управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради

У  2017 році її вихованці зайняли:

Дебопре Ярослав – І місце на чемпіонаті України серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивної радіопеленгації у м. Львів 09.05.2017; ІІІ місце на чемпіонаті України зі спортивного адіо орієнтуванні у м. Коростишів Житомирської області 28-31 липня 2017 року; І місце на чемпіонаті України  зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків 24-27 березня у м. Ужгород. На І чемпіонаті світу серед юнаків зі спортивної радіопеленгації, який проходив  з 30 червня по 04 липня 2017 року у м. Турчанське Тепліце (Словаччина) спортсмен виборов дві медалі: золото у класичній дистанції на  д.145 МГц та срібло в класиці 3,5 МГц. У  командному заліках. З 2014 року Дебопре Ярослав  є членом Національної збірної команди України.

   Панчук Наталія – ІІ та ІІІ місце на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації у с. Мирогоща Рівненської області 21-23 квітня 2017 року; І місце у вправі спринт та ІІІ в адіо орієнтуванні на чемпіонаті України 24-27 березня 2017 року у м. Ужгород. Переможець та призер чемпіонатів України серед дорослих, юніорів та юнаків 09.05.2017 року у м. Львів та 28-31.07.2017 року у м. Коростишів Житомирської області.  На І чемпіонаті світу серед юнаків зі спортивної радіопеленгації у м. Турчанське Тепліце (Словаччина) 30.06-04.07.2017 року Наталія виборола срібну медаль на класичній дистанції 145 МГЦ. На чемпіонаті Європи 12-14 травня 2017 року у м. Замосць (Польща)  зайняла І та І місця в класичних дистанціях. Панчук Наталія – член національної збірної України.

Петровська Єлєна – неодноразовий переможець та призер чемпіонатів України зі спортивної радіопеленгації  та спортивного орієнтування. На І чемпіонаті світу серед юнаків зі спортивної радіопеленгації у м. Турчанське Тепліце (Словаччина) 30.06-04.07.2017 року Єлєна виборола чотири срібні медалі в класичних дистанціях. На чемпіонаті Європи 12-14 травня 2017 року у м. Замосць (Польща)  зайняла два  І та ІІІ  місця в класичних дистанціях. Петровська Єлєна– член національної збірної України та за підсумками відбіркових змагань має найвищий рейтинг в категорії Ж14

7 Квіквініа Польміра Мірабович Тренер з гирьового спорту Хмельницької обласної організації ФСТ “Динамо” України

За підготовку спортсменки  Панькевич Оксани, яка У 2017 році:

ІI місце – чемпіонат Європи з гирьового спорту серед юніорок;

ІII місце – Кубок Європи  серед дорослих,

та золоті нагороди на чемпіонаті України серед юніорок та Кубку України серед дорослих

8 Герасименюк Михайло Володимирович Майстер Спорту ФІДЕ з шахів, тренер ФІДЕ

Спортивні досягнення учнів У 2017 році:

Михалець Любомир (м. Хмельницький)-МГ/МС, срібний призер клубного ЧУ 2017 року, срібний призер клубного Ч/У з швидких шахів 2017 року, бронзовий призер клубного Ч/У з бліцу 2017 р., кандидат до Олімпійської збірної команди України;

Самуненков Ігор (м. Київ) – Чемпіон України до 8 років 2017 році, срібний призер Ч/У до 10 років 2017 року, учасник чемпіонату Європи, член юніорської збірної команди України.

Подольський Михайло (м. Біла Церква) – Чемпіон України до 10 років 2017 року, учасник чемпіонату Європи, член юніорської збірної команди України.

Разін Вадим (м. Хмельницький) – ГУ, Переможець міжнародних турнірів Бєлосток-Опен та Краків-Опен з шахів 2017 року.

Кращі тренери з видів спорту інвалідів 

         № з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові

 тренера

Посада
1 Воробель Віктор Данилович Тренер-викладач в Хмельницькому регіональному центрі “Інваспорт”, КМСУ з шахів з вадами слуху.

(тренер – Дюг С., Дюг А., Золотарев О., Овод В. Виговський В.)

Овод Віталій – у 2016 році посів IV місце на чемпіонаті світу

Виговський Владислав – у 2017 році срібний призер першого індивідуального чемпіонату Європи серед юніорів.

2 Коробчук Василь Павлович ЗТУ з футболу Хмельницького регіонального центру “Інваспорт”,

У 2017 році Трушев Віталій та Антонюк Володимир стали чемпіонами світу у м. Сан-Луїс з футболу ДЦП.