Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

06.02.2017 — 18:03
Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – заступника начальника управління промисловості та інфраструктури – начальника відділу інфраструктури.

Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – заступника начальника управління  промисловості та інфраструктури – начальника відділу інфраструктури. УМОВИ  Поділитись —

06.02.2017 — 17:25
Олександр Корнійчук: Чужих проблем не буває

Сьогодні, 6 лютого, під час особистого прийому громадян до очільника області зареєстровано 16 звернень мешканців області.
Голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук вислухав та відповів на усі звернення, прохання та проблемні питання.

06.02.2017 — 15:29
В області триває збір гуманітарної допомоги для м.Авдіївка

За дорученням голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука в області організовано збір гуманітарної допомоги військовим та постраждалим жителям м.Авдіївка. Висловлюємо щиру вдячність небайдужим подолянам, які відгукнулися на заклик про допомогу. Станом на 06.02.2017 року зібрано значну кількість продуктів харчування, теплого одягу та інших речей першої необхідності, а також коштів. Найближчим часом гуманітарний вантаж буде доправлено до постраждалого міста.

06.02.2017 — 15:10
За минулий тиждень складено 75 актів про порушення Закону України «Про автомобільний транспорт»

Про це сьогодні доповів начальник управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба, під час чергової наради з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі. Головував на нараді т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний.

06.02.2017 — 12:17
Інформація щодо обмеження руху на автошляхах України

За інформацією Укравтодору, у зв’язку з різким погіршенням погодних умов, вводиться тимчасове обмеження руху великогабаритного, великовагового та пасажирського транспорту автодорогах.
В зв’язку з несприятливими погодними умовами у Хмельницькій області (дощ при мінусовій температурі повітря, ожеледь) склалась складна ситуація по забезпечення проїзду автотранспорту по мережі доріг місцевого значення. З метою недопущення скоєння ДТП та утворення заторів в русі, прийнято рішення про введення обмеження для руху великовагового транспорту та автобусів по а/д місцевого значення з 05-00 год. 03.02.2017 р.
Про відновлення руху буде повідомлено додатково.

06.02.2017 — 11:45
Увага! Триває збір заявок на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна»

Збір конкурсних заявок триває до 19 лютого 2017 року.