Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

14.02.2017 — 17:36
Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Щороку учні-слухачі Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України мають змогу розкрити різні грані науки під час проходження Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, адже він є доробком інтелектуальних та творчих ідей і досягнень, здорової конкурентної боротьби, яка спрямована на розвиток творчої особистості, продовження традицій славетних науковців Хмельниччини.

14.02.2017 — 16:31
«Шлюб за добу»: у Кам’янці в рамках пілотного проекту Уряду одружилося дев’ять пар

14 лютого, у День всіх закоханих, у м. Кам’янець-Подільському стартував проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» під слоганом – Кохайтеся, а про документи подбає МІН’ЮСТ!

В рамках цього проекту мешканці Хмельницької області мають можливість протягом однієї доби подати заяву про одруження і стати чоловіком та дружиною.

14.02.2017 — 16:13
Правила безпечної поведінки в інтернеті

Останнім часом у соціальних мережах набирають популярності небезпечні челенджі та групи на кшталт «Зникни на 24 години» або «Синій кит». Діти, які потрапляють під вплив подібних спільнот, можуть завдати собі непоправної шкоди.

14.02.2017 — 15:48
У січні 2017 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 20,2 тис. безробітних громадян

У січні 2017 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 2,4 тис. вакансій для укомплектування службою зайнятості. Станом на 1 лютого 2017 року актуальними були 1464 вакансії, на одну вакансію претендувало 13 безробітних. Середній розмір оплати праці становив 3456,2 грн. Завдяки співпраці з роботодавцями та сприяння служби зайнятості 33,6% вакансій було укомплектовано.

14.02.2017 — 15:41
Юні таланти Ізяславщини довели: творчість дитяча не має меж

Великий український педагог Володимир Сухомлинський говорив: «У природі немає дитини безталанної, ні на що не здатної. Кожного треба вивести в люди і дати йому творчий простір». Чудовим підтвердженням цих слів в черговий раз став обласний огляд-конкурс дитячо-юнацької творчості учнів та творчих колективів загальноосвітніх та позашкільних закладів області.

14.02.2017 — 14:39
Валерій Олійник привітав воїнів-інтернаціоналістів, що несуть службу в ДПСУ

Сьогодні т.в.о.заступника голови облдержадміністрації Валерій Олійник взяв участь в урочистому засіданні, що відбулися в Національній академії Державної прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

14.02.2017 — 12:27
На Дніпропетровщині пересвідчуються у перевагах використання біомаси для виробництва тепла

“Дніпропетровщина своїм прикладом демонструє, що перехід на альтернативні джерела енергії – шлях до зменшення газової залежності, до економічного розвитку регіону, до надання споживачам справді якісних послуг із забезпечення теплом, гарячою водою та електроенергією”, – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та пояснив, що кошти, які раніше витрачалися на закупівлю дорогого газу, сьогодні залишаються на території Дніпропетровської області, поповнюють місцеві бюджети та пожвавлюють розвиток малого і середнього бізнесу.

14.02.2017 — 10:08
У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, який зніме бар’єри на шляху приєднання нових об’єктів відновлюваної енергетики до мереж

13 лютого 2017 року у Верховній Раді Україні за №6081 зареєстровано розроблений спільно з Держенергоефективності та депутатським корпусом проект Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел» (ТУ – 3 роки).