Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

27.02.2017 — 17:47
Стан довкілля Хмельницької області за результатами моніторингових спостережень у січні 2017 року

Спостереження за станом атмосферного повітря проводилися Хмельницьким обласним центром з гідрометеорології на двох стаціонарних постах в місті Хмельницькому.

27.02.2017 — 15:22
Обережно – тонка крига!

В зв’язку з підвищенням температури повітря управління з питань цивільного захисту населення звертається до мешканців області щодо небезпечності виходу на льодові покриття водойм та виконання основних правил поведінки на льоду.

27.02.2017 — 11:20
Турнір з волейболу на кубок ХОЦФЗН “Спорт для всіх”, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні

25 лютого Хмельницький обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” провів обласний турнір з волейболу серед чоловічих команд (40 років і старші) на кубок ХОЦФЗН “Спорт для всіх”, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. Турнір пройшов в спортивному залі політехнічного коледжу. Учасники турніру з сумом і болем згадали про жертв Майдану та вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні.

27.02.2017 — 10:33
Педіатри краю звітували про результати роботи у 2016 році

24 лютого в актовій залі поліклінічного відділення Хмельницької міської дитячої лікарні обговорили стан здоров’я дітей та підлітків області та шляхи його покращення. Нарада відбулася під головуванням заступника директора Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Тетяни Косовської та за участі завкафедри педіатрії ФПДО ВНМУ ім. М. Пирогова, професора Лариси Пипи. До участі у підсумковій нараді за рік запросили педіатрів та сімейних лікарів лікувально-профілактичних закладів краю.

27.02.2017 — 10:22
Відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

24 лютого під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У засіданні взяли участь представники окремих структурних підрозділів облдержадміністрацій та територіальних представництв центральних органів влади, а також в селекторному режимі голови районних державних адміністрацій і міські голови (міст обласного значення).