Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

28.02.2017 — 18:25
02 березня 2017 року о 10.00 відбудеться обласна інформаційно-практична конференція “Всеукраїнська електронна платформа UP.me – нова система взаємодії між державою, бізнесом і суспільством”. Захід проходитиме у Хмельницькій торгово-промисловій палаті.

02 березня 2017 року  о 10.00 відбудеться обласна інформаційно-практична конференція “Всеукраїнська електронна платформа UP.me – нова система взаємодії між державою, бізнесом і суспільством”. Захід проходитиме у  Хмельницькій торгово-промисловій палаті. Поділитись —

28.02.2017 — 17:25
Олександр Корнійчук: Будь-які дії владних структур повинні орієнтуватися виключно на результативність реформ та покращення умов життя громадян області

28 лютого під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова обласної ради Михайло Загородний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, голови міських (міст обласного значення) рад.

Під час засідання колегії Олександр Олександрович прозвітував про соціально-економічний розвиток області у 2016 році та визначив основні напрями діяльності у 2017 році.

28.02.2017 — 16:55
Звіт голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука про роботу по забезпеченню соціально-економічного розвитку області у 2016 році

Підводячи підсумки соціально-економічного розвитку області у 2016 році слід відзначити, що завдяки спільній роботі влади, бізнесу та громадськості вдалося закласти фундамент для подальшого розвитку краю. Відновлено зростання промисловості. У минулі роки через втрату ринків збуту продукції багато підприємств змушені були активно займатися пошуком нових партнерів та споживачів. Ми також не стояли осторонь. Докладали максимум зусиль […]

28.02.2017 — 16:36
Державні службовці Деражнянщини долучились до акції «Тризуб – це Україна»

В області триває флешмоб “Тризуб – це Україна”. Акцію організовано з ініціативи Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій та міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна-Діаспора».

28.02.2017 — 16:25
Обласна інформаційно-практична конференція «Всеукраїнська електронна платформа UP.me – нова система взаємодії між державою, бізнесом і суспільством»

2 березня 2017 року у м. Хмельницькому, за ініціативи Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України та при підтримці Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької торгово-промислової палати, відбудеться унікальна подія державного рівня – обласна інформаційно-практична конференція «Всеукраїнська електронна платформа UP.me – нова система взаємодії між державою, бізнесом і суспільством». Мета конференції – презентувати переваги […]

28.02.2017 — 16:17
«Проводи зими – зустрічі весни» у Хмельницькому

26 лютого Хмельницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів спортивно – масовий захід «Проводи зими» серед дітей. Захід проходив у парку ім. Михайла Чекмана.

28.02.2017 — 15:58
Олександр Корнійчук вручив державні нагороди

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, відкриваючи засідання колегії обласної державної адміністрації вручив державні нагороди подолянам.

28.02.2017 — 15:54
Відбувся обласний заочний конкурс молодіжних газет «Нова преса»

Традиційно у січні-лютому Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді з метою розвитку молодіжної преси, виявлення журналістських талантів та здобуття навичок у галузі журналістики провів обласний заочний конкурс молодіжних газет «Нова преса» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

28.02.2017 — 15:23
На Хмельниччині стартує проект «Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення»

Хмельницький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно з Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Хмельницькою обласною радою за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні реалізують на теренах Хмельницької області проект «Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення».

28.02.2017 — 13:52
У Хмельницькому проходили бої по правилах, а ММА – спорт для сильних тілом і духом!

25 лютого в спортивному залі ДЮСШ №1 «Буревісник», що в м. Хмельницькому, за сприяння управління молоді та спорту облдержадміністрації, відбувся чемпіонат області із змішаних єдиноборств ММА серед юнаків та дорослих. В змаганнях взяли участь 33 спортсмени, що представляли 5 спортивних клубів нашого регіону, а саме: м. Кам’янець-Подільський ГО КЗЄ «Гуни», ХОФ Карате джицу, ФСТ «Форс», СК «Панда» та ХСК «Панда».