Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

31.03.2017 — 17:04
Щорічна акція «За чисте довкілля»

Сьогодні, 31 березня, голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, голова обласної ради Михайло Загородний, їх заступники та держслужбовці в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» здійснили висадку саджанців.

31.03.2017 — 16:33
У Хмельницькому обласному онкодиспансері з’явився новий сучасний маммограф

Відтепер зробити найбільш сучасне та якісне маммологічне дослідження молочної залози на Хмельниччині стало цілком реальним. І головне – воно безкоштовне. Вся процедура займе хвилин 15. Щоб виконати її достатньо звернутися до рентгенологічного відділення Хмельницького обласного онкологічного диспансеру. Кілька днів тому тут запрацював найновіший та найбільш сучасний в нашій області маммограф фірми «Siemens».На сьогодні він єдиний на Хмельниччині, що відповідає усім вимогам часу.

31.03.2017 — 14:47
Реформа децентралізації вже показує конкретні результати, – Зубко

Реформа децентралізації сьогодні вже не є абстрактним поняттям і показує реальні результати. Вона спустилась на землю і на повну працює в громадах. Ключове завдання на 2017 рік – це зміна якості життя українців у громадах. А це, в першу чергу, пов’язане зі зміною якості послуг в освіті, охороні здоров’я, культурі, соціальному захисті, адміністративних послугах, плануванні територій, земельних відносинах. Це і є секторальна децентралізація. Про це заявив під час спілкування з регіональними журналістами Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

31.03.2017 — 14:33
Свій 90-річний ювілей відсвяткував житель с. Плесни

30 березня ветерану Другої світової війни, учаснику війни Олексію Матвійчуку, який проживає в селі Плесна Шепетівського району, виповнилося 90 років. У цей день до оселі іменинника завітали представники районної влади та сільський голова.

31.03.2017 — 13:52
Огляди-конкурси колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів продовжилися на Старокостянтинівщині

28 березня Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді провів огляди-конкурси колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на Старокостянтинівщині.

31.03.2017 — 12:29
Увага! Операція «Нерест»!

З 1 квітня стартує операція «Нерест 2016». У весняно-літній період 2017 року ловити рибу потрібно буде за правилами.

31.03.2017 — 12:26
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 31.03.2017 року

  До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 143,4 млн.грн., що становить 100,7% до показників, затверджених обласною радою на січень-березень  поточного року. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 2298,1 млн. грн. або 99,0 % до плану на звітний період, в тому числі: – трансфертів на […]

31.03.2017 — 10:44
Відбулося розширене засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДУ

30 березня у конференц-залі Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації пройшло розширене засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Засідання відбулося під головуванням в.о.начальника відділу ДОЗ Наталії Живуліної та за участю членів ради.

30.03.2017 — 17:10
У Старокостянтинові відкрився новий сервісний центр МВС

Сьогодні у м. Старокостянтинові голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Олександр Семенишин та міський голова Микола Мельничук взяли участь у відкритті нового сервісного центру МВС, який замінить колишній МРЕВ.

30.03.2017 — 16:22
Володимир Кальніченко: ми маємо докласти максимум зусиль для збереження рибних запасів під час нересту

Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка проведено робочу нараду щодо боротьби з браконьєрством у нерестовий період та збереження запасів риби на водних об’єктах області. Участь у нараді взяли представники Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, органу рибоохорони, користувачі, які здійснюють господарську діяльність в даній галузі та громадськість.