Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

16.03.2017 — 18:19
У закладах освіти обласного підпорядкування перевірятимуть організацію харчування та медичного обслуговування

Сьогодні, під час робочої наради в т.в.о. заступника облдержадміністрації Валерія Олійника представники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та ГУ Держпродспоживслужби в області обговорили порядок проведення спільних перевірок стану дотримання правил організації харчування та медичного обслуговування у закладах освіти обласного підпорядкування.

16.03.2017 — 18:16
На конференції терапевтичної служби обговорили актуальні питання кардіологічної допомоги населенню

16 березня відбулася конференція терапевтичної служби Хмельницької області. У конференц-залі Державного патологоанатомічного центру проаналізували «Актуальні питання надання кардіологічної допомоги населенню краю». Спершу учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять головного лікаря Летичівської ЦРЛ, кардіолога зі стажем Алли Томенчук, яка відійшла у вічність напередодні.

16.03.2017 — 18:09
О.Корнійчук: Ефективне використання коштів ДФРР забезпечить завершення будівництва та реконструкції об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення

Сьогодні під головуванням голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

16.03.2017 — 16:17
У Кам’янці-Подільському презентували послуги з професійного навчання

Ситуація на ринку праці свідчить, що вільних робочих місць значно менше, ніж бажаючих працювати. Це все призводить до конкуренції на ринку праці, спостерігається значний розрив між пропозицією робочої сили та потребою в кадрах. Сьогодні і наявність престижного диплому не означає гарантованого отримання робочого місця. Ми стоїмо на порозі гострої нестачі кваліфікованих робітничих кадрів. Це, зокрема, швачки, кухарі, електрогазозварники, трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва тощо.

16.03.2017 — 14:51
Україна переходить від застарілих адміністративних до європейських стимулюючих методів регулювання відносин у сфері енергоефективності

15 березня на засіданні Комітету ВРУ з питань ПЕК схвалено розроблений Держенергоефективності законопроект №4595, який має на меті привести неактуальні законодавчі акти з питань контролю у сфері енергозбереження у відповідність до чинного законодавства та правової практики країн ЄС.

16.03.2017 — 14:15
Підсумки роботи обласної протиракової комісії за 2016 рік

14 березня в актовому залі Хмельницького обласного онкологічного диспансеру провели чергове засідання обласної протиракової комісії (ПРК). На ньому розглянули підсумки роботи за 2016 рік. На зібрання під головуванням заступника директора Департаменту охорони здоров’я Тетяни Косовської запросили голів територіальних ПРК, головних лікарів чи заступники керівників територіальних центрів ПМСД, лікарів-онкологів закладів охорони здоров’я області.

16.03.2017 — 13:06
На Хмельниччині стартував новий проект служби зайнятості «Молодіжна студія  кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz»»

В Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті 15 березня відбулася презентація та перше заняття молодіжної студії кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz», яка створена при Хмельницькому обласному центрі зайнятості.

16.03.2017 — 12:06
Бізнес-спільнота Хмельниччини більш як на третину наростила вартісні характеристики експорту

За даними Хмельницької митниці ДФС, у січні-лютому 2017 року вартість експортованих товарів, вироблених на теренах краю, склала 973 мільйони гривень. Це на 45 відсотків більше, ніж було відправлено за кордон протягом двох місяців минулого року.

16.03.2017 — 10:39
В. Кальніченко: Необхідно працювати на випередження в питанні недопущення занесення збудника АЧС на території області

15 березня під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.
Основним питанням порядку денного комісії обговорено вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней.

16.03.2017 — 10:08
У Києві відбулась Всеукраїнська науково-практичній конференція «Відтворимо ліси разом»

З 14 по 15 березня в м.Києві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом», яку проводили Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України за участі обласних делегацій з числа досвідчених керівників і організаторів діяльності учнівських лісництв.