Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

22.03.2017 — 16:58
Оцінка рівнів розвитку та безпеки підприємства (організації) – проект, аналогів якому немає в сучасній Європі

ТОВ “Міжнародне агентство бізнес-безпеки “СВР” разом з ПрАТ “Вищий навчальний заклад “Міжрегіональна академія управління персоналом” реалізовано проект “Оцінка рівнів розвитку та безпеки підприємства (організації)”, сутність якого полягає у проведенні тестування із показниками про діяльність підприємства (організації), обробки введення даних за авторською методикою. Результати цієї оцінки будуть корисні топ-менеджерам, власникам бізнесу, керівникам безпеки, органам державної влади […]

22.03.2017 — 16:26
Олександр Корнійчук привітав працівників Служби безпеки України з професійним святом

25 березня в нашій державі своє професійне свято відзначають працівники Служби безпеки України.

22.03.2017 — 16:07
22 березня – Всесвітній день води

День водних ресурсів бере свій початок з Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея ООН (резолюція 47/193 від 22 грудня 1992 року) ухвалила офіційне рішення про щорічне відзначення 22 березня як Всесвітнього дня водних ресурсів, щоб нагадати всім жителям планети про значення і важливість води для існування життя на Землі.

22.03.2017 — 15:41
Посівна кампанія – 2017 на Кам’янеччині

Цьогоріч весна настала надзвичайно рано і при настанні сприятливих погодних умов аграрії Кам’янеччини розпочали посів ранніх зернових та зернобобових культур.

22 березня заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак разом з начальником відділу агропромислового розвитку Надією Сузанською здійснили робочий виїзд до сільськогосподарського підприємства ТзОВ «Фірма «Династія», з метою обстеження площ посіву сільськогосподарських культур.

22.03.2017 — 15:21
Прийомна сім’я на Деражнянщині виховуватиме ще одну дитину

Прийомна сім’я І. Сергія та І. Алли наразі виховує прийомну доньку Тетяну, яка зараз є студенткою Жмеринського вищого професійного училища. Також з жовтня 2016 року в родині проживає неповнолітня Аліна, яка залишилася без батьківського піклування у зв’язку з тривалою хворобою матері.
В березні 2017 року прийомні батьки дізналися про долю неповнолітнього Олександра, який набув статус дитини-сироти після смерті одинокої матері, та прийняли для себе рішення взяти на виховання і хлопця, якому до повноліття залишився практично 1 рік.

22.03.2017 — 14:35
Оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка

Державний комітет телебачення та радіомовлення України оголошує з 1 березня до 1 травня 2017 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

22.03.2017 — 14:26
Аудитори Хмельниччини виявили порушення у Хмельницькій міській державній лікарні ветеринарної медицини

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час планової ревізії Хмельницької міської державної лікарні ветеринарної медицини виявили порушення, що призвели до втрат на суму понад 660 тис. грн.

22.03.2017 — 10:46
Наші велосипедистки з команди EURO OIL GROUP – другі на чемпіонаті України

З 15 по 20 березня в Ужгороді пройшов відкритий весняний чемпіонат України з велоспорту на шосе в багатоденній гонці серед чоловіків і жінок, юніорів та юніорок. Хмельницьку область представили 11 спортсменів, ДЮСШ УО – Дитячу юнацьку спортивну школу управління освіти представило 8 спортсменів з команди EURO OIL GROUP.

22.03.2017 — 10:05
Староста ОТГ – лідер громади

Хмельницький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні спільно з обласною державною адміністрацією та обласною радою продовжують реалізувати на теренах Хмельницької області проект “Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення”.