Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

23.03.2017 — 18:04
Президент доручив вжити заходів щодо надання допомоги постраждалим через пожежу на складах боєприпасів в Харківській області

Президент Петро Порошенко дав доручення головам обласних та Київської міської державних адміністрацій вжити невідкладних заходів щодо надання допомоги мешканцям Балаклійського району Харківської області, які постраждали внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння.

23.03.2017 — 16:14
Хмельницькі динамівці гідно представили область на чемпіонаті України з універсального бою

У місті Калинівка Вінницької області пройшов чемпіонат України з універсального бою серед юнаків і дівчат середнього і старшого віку. У змаганнях взяли участь 65 спортсменів вікової групи 14-15 років та 127 у віковій групі 16-17 років з семи областей України. Область представляли хмельницькі динамівці.

23.03.2017 — 15:27
Всесвітня кампанія Година Землі

У суботу, 25 березня 2017 року о 20.30 Україна в черговий раз приєднається до Всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, яка покликана привернути увагу до проблем зміни клімату.
Звертаємося до всіх небайдужих з проханням долучитися до акції «Години Землі» та підтримати ініціативу шляхом вимкнення світла та приладів, що не є суттєво важливими.

23.03.2017 — 13:09
На черговій колегії ДОЗ звітували про виконання 4 обласних медичних програм

22 березня в актовій залі Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації відбулася чергова колегія. Участь у ній взяли начальники управлінь охорони здоров’я Хмельницької та Кам’янець-Подільської міських рад, головні лікарі обласних, міських лікувально-профілактичних закладів, центрів ПМСД, ЦРЛ, КЗ НМР «СМСЧ м. Нетішин», вузлових лікарень станцій «Гречани» та «Шепетівка», обласних дитячих санаторіїв, а також директори медичних коледжів та училищ краю.

23.03.2017 — 12:40
З 26 березня в Україні запроваджується літній час

26 березня 2017 року о 3 (третій) годині за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину вперед.

Довідково

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 “Про порядок обчислення часу на території України” з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, Уряд України постановив запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

23.03.2017 — 12:26
Навчальне відео із заповнення декларацій у системі “Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”

Покрокова відеоінструкція: як заповнити декларацію про доходи.

23.03.2017 — 12:02
Уряд затвердив межі госпітальних округів 11 областей та Києва

Уряд затвердив склад госпітальних округів 11 областей та м. Київ і дав «зелене світло» регіонам для створення госпітальних рад, стратегічного планування округів на 5 років та залучення інвестицій в медичну галузь. Так прокоментував підсумки урядового засідання заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

23.03.2017 — 10:51
МОЗ України провело селекторну нараду з регіонами з питань фармаконагляду

22 березня відбулася селекторна нарада Міністерства охорони здоров’я України з регіонами. Від Хмельниччини участь у відеоконференції взяли представники регіональної групи оперативного реагування на несприятливі події після імунізації під головуванням заступника директора ДОЗ Тетяни Косовської та представники місцевого Центру з питань фармаконагляду.

23.03.2017 — 09:17
Регіональні збори у Летичеві

У смт. Летичів відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему «Формування патріота своєї Батьківщини». У заході взяли участь представники із Летичівської, Меджибізької, Старосинявської об’єднаних територіальних громад, Деражнянського, Хмельницького районів та м. Хмельницького.

23.03.2017 — 09:00
На базі Ізяславського району відбувся науково-практичний семінар керівників методичних об’єднань директорів закладів освіти області

22 березня на базі Сахновецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся науково-практичний семінар керівників методичних об’єднань директорів загальноосвітніх навчальних закладів області з проблем інноваційних підходів до управління зростанням професійної компетентності вчителя.