Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

29.04.2017 — 20:31
З нагородами з Кропивницького…

Наприкінці квітня у м.Кропивницькому на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості присвячений Дню Землі. У фестивалі взяли участь близько 300 талановитих дітей з Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Черкаської областей. За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у заході також взяли участь вихованці центрів дитячої та юнацької творчості міст Старокостянтинова та Шепетівки.

28.04.2017 — 18:09
Відбулася відеоконференція з  питань впливу погодних умов квітня на стан сільськогосподарських культур та хід проведення комплексу весняно-польових робіт

28 квітня під головуванням директора Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Володимира Топчія відбулася відеоконференція з питань впливу погодних умов квітня на стан сільськогосподарських культур та хід проведення комплексу весняно – польових робіт.

28.04.2017 — 17:42
Відбулись обласні фінальні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч»

26-27 квітня . відбулись обласні фінальні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2005 р.н. У змаганнях взяли участь команди: ЗОШ №4 м. Нетішина, Кам’янець-Подільського НВК №14, НВК №2 м. Хмельницький, Волочиська ЗОШ №5, Полонська ЗОШ №3, Староконстянтинівська ЗОШ №1.

28.04.2017 — 16:38
Виїзне засідання комісії ТЕБ і НС в м. Ізяслав

28 квітня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка в м. Ізяслав проведено виїзне засідання комісії ТЕБ і НС облдержадміністрації з питань запобігання виникненню пожеж в екосистемах протягом 2017 року та профілактики і попередження загибелі та травмування людей від нещасних випадків невиробничого характеру, на базі ДП «Ізяславське лісове господарство».

28.04.2017 — 16:21
Відбулося засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2017 році

Протягом двох днів, 27-28 квітня, під головуванням голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука проводилися засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

28.04.2017 — 14:39
Сергій Савчук: IIIФорум енергоефективного партнерства засвідчивпослідовну цілеспрямовану політику Урядуу сфері енергоефективності

Третій рік поспіль Держенергоефективності тісно співпрацює з місцевою владою та громадами у сфері енергоефективності. Першим напрямом спільної роботи було масштабне утеплення житлових будівель, другим – впровадження ЕСКО-механізму. Пріоритет у 2017 році – запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах. Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час відкриття III Форуму енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент. Досвід кращих».

28.04.2017 — 14:30
Хмельницькою обласною службою зайнятості визначено стратегічні завдання до кінця 2017 року

27 квітня у Хмельницькому обласному центрі зайнятості відбулась нарада за участю заступника голови облдержадміністрації Валерія Олійника, головного інспектора Управління Держпраці у Хмельницькій області Юрія Борисюка, керівного складу обласного та базових центрів зайнятості – «Про підсумки роботи Хмельницької обласної служби зайнятості у І кварталі 2017 року та визначення основних пріоритетних напрямів діяльності Хмельницької обласної служби зайнятості до кінця 2017 року».

28.04.2017 — 14:21
У Хмельницькому пройшов всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2017» в номінації «Інформатика»

У Хмельницькому завершився третій (заключний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» в номінації «Інформатика». Упродовж тижня кращі педагоги загальноосвітніх навчальних закладів з усіх областей нашої країни мали змогу засвідчити свої знання предмета і фахову майстерність.

28.04.2017 — 13:51
Роботи по запуску обладнання на Хмельницькому державному експериментально-протезно-ортопедичному підприємстві тривають

27 квітня у Хмельницькому під головуванням заступника голови облдержадміністрації Валерія Олійника відбулося чергове засідання робочої групи з перевірки використання обладнання на Хмельницькому державному експериментально-протезно-ортопедичному підприємстві.

28.04.2017 — 12:55
Валерій Олійник провів зустріч із керівниками закладів профтехосвіти м.Хмельницького

Основне питання, що обговорювалося на зустрічі – можливість передачі закладів з державної власності в комунальну форму. Зокрема, керівники висловлювати стурбованість щодо долі ПТНЗ у випадку передачі майна на баланс міської ради.