Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

06.04.2017 — 18:46
Звернення Президента щодо рішення Європейського парламенту про надання безвізового режиму для громадян України

Європейський парламент проголосував за надання громадянам України права безвізових подорожей до країн Євроcоюзу. Потужну підтримку у цьому питанні нам надала переважна більшість політичних сил, окрім маргінальних проросійських, пропутінських партій. П’ятсот двадцять один депутат твердо висловив свою цілковиту підтримку України.

06.04.2017 — 16:00
Іванна Климпуш-Цинцадзе: Я сподіваюся, що двері в НАТО залишатимуться відчиненими для України

Протягом майже двох третин сторіччя ніщо не змогло розхитати принципів НАТО та примусити Альянс зрадити власній місії: підтримувати безпеку на трансатлантичному просторі півночі планети та в усьому світі. Про це сказала Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час урочистого прийняття з нагоди 68-ї річниці заснування НАТО.

06.04.2017 — 15:56
Народний театр пісні «Пісенне мереживо» підкорив «Празький зорепад – 2017»

З 29 по 31 березня 2017 року «Празький зорепад – 2017» підкорював Народний театр пісні «Пісенне мереживо» РЦКіМ «Розмай» Кам’янець-Подільського відділу культури та туризму райдержадміністрації.
Найголовніший сюрприз, який привезли з собою артисти Кам’янець – Подільського району – ГРАН-ПРІ ХХV МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МИСТЕЦТВ “PRAGUE STARS 2017”.

06.04.2017 — 15:43
Відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради

06 квітня відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради під головуванням головного архітектора області Ірини Дунаєвської.

На порядок денний засідання було винесено розгляд 7-ми генеральних планів сільських населених пунктів Залужжя, Корниця, Шельвів Вікентове Залузьської сільської ради та Вікнини, Надишень, Дзвінки Вікнинської сільської ради Білогірського району Хмельницької області.

06.04.2017 — 15:28
Хмельниччина – лідер зі створення ЦНАПів в рамках проекту U-LEAD

6 квітня в Хмельницькому відбувся прес-сніданок за участю заступника голови облдержадміністрації Валерія Олійника, голови обласної ради Михайла Загородного, представників команди проекту U-LEAD в Україні, голів окремих об’єднаних територіальних громад Хмельниччини, представників місцевих засобів масової інформації.

06.04.2017 — 14:42
Аудитори Хмельниччини протягом  3-х місяців  провели 21 контрольний захід та виявили втрат на 7,3 млн гривень

За результати проведення ревізій та аудитів фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 7,3 млн гривень.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат, в тому числі з урахуванням виявлених порушень у попередніх звітних періодах, на суму 7 млн гривень.
До бюджетів всіх рівнів надійшло коштів на суму майже 2,8 млн гривень.

06.04.2017 — 13:57
Прем’єр-міністр: Увесь цивілізований світ має проявити рішуче лідерство у відстоюванні демократичних цінностей перед безпрецедентною агресією

Увесь цивілізований світ має проявити рішуче лідерство та жорстку позицію у відстоюванні демократичних цінностей перед обличчям безпрецедентної агресії з боку Російської Федерації, що підриває глобальну систему безпеки. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсманна 10-му Київському Безпековому Форумі за участі Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністрів Естонської Республіки, Латвійської Республіки, Литовської Республіки.

06.04.2017 — 12:21
Чемпіонат області з кульової стрільби

У м. Хмельницькому відбувся чемпіонат області з кульової стрільби серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. П’ять команд боролись за перемогу у змаганнях.

06.04.2017 — 12:18
Питання добудови нового примішення Корчицької школи нагальне для Шепетівщини

5 квітня голова Шепетівської райдержадміністрації Роман Підопригора разом із головою районної ради Петром Дзяворуком відвідали Корчицьку сільську раду.

06.04.2017 — 09:40
Уряд затвердив Концепцію Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року

Кабінет Міністрів своєю постановою затвердив Концепцію Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.