Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

10.04.2017 — 17:37
МОЗ провело черговий селектор з регіонами по проекту «Доступні ліки»

10 квітня Міністерство охорони здоров’я України провело чергову селекторну нараду з регіонами щодо втілення Урядової програми «Доступні ліки». Заступник Міністра Роман Ілик підкреслив, що головним критерієм, за яким будуть оцінювати роботу областей, буде кількість аптечних закладів, в яких вже сьогодні можна придбати препарати за проектом «Доступні ліки».

10.04.2017 — 16:41
У вихідні Хмельницький ярмаркував

У суботу, 8 квітня 2017 року по вулиці Прибузькій відбувся передсвятковий пасхальний ярмарок сільськогосподарської продукції.

10.04.2017 — 15:33
За минулий тиждень складено 55 актів щодо порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”

Сьогодні т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний провів чергову нараду з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.

10.04.2017 — 14:49
Наші стаєри серед найкращих

9 квітня в столиці відбулася щорічна масштабна бігова подія – 7 міжнародний пробіг «Нова пошта Київ півмарафон-2017», який зібрав біля 9000 учасників з 48 країн.

10.04.2017 — 14:38
На Хмельниччині навчають спеціалістів для роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби

Сьогодні в Хмельницькому розпочався тренінг для фахівців обласної, районних, міських психолого-медико-педагогічних консультацій, обласного центру практичної психології і соціальної роботи, практичних психологів, які здійснюють психологічний супровід організації навчально-виховного процесу дітей з особливими освітніми потребами. Семінар проводиться за участю Благодійного фонду Порошенка та за підтримки облдержадміністрації.

10.04.2017 — 12:47
Фахівцями Славутського міськрайонного центру зайнятості організовано інтерактивний захід «Брейн-ринг»

З метою розширення знань учнів про сучасні та актуальні професії на ринку праці, формування у них здатності аналізувати різні види праці, зокрема й ті, що виконують представники робітничих професій, висвітлення їх особливого значення в житті людини та суспільства, фахівцями Славутського міськрайонного центру зайнятості було організовано інтерактивний захід «Брейн-ринг», який проводився серед учнівcьких команд 11 класів Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки і проходив в рамках проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання».

10.04.2017 — 12:27
«Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!»

З метою поліпшення санітарного стану міста та напередодні весняних свят, 8 квітня працівниками управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, на чолі з начальником управління Євгеном Данилюком було проведено прибирання території в дендропарку «Поділля».

10.04.2017 — 12:01
Обласний фестиваль “Тато, мама, я – спортивна сім’я” у Хмельницькому

08 квітня обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з обласним відділенням НОК України провели обласний фестиваль “Тато, мама, я – спортивна сім’я”.

10.04.2017 — 09:56
Будьте здоровими!

Всесвітній день здоров’я вкотре нагадує кожному з нас, що це найцінніше багатство та найдорожчий скарб.

День здоров’я “Життя – це рух. Мистецтво гарного настрою” відбувся в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Цього дня читачі бібліотеки дізнавалися проте, як потрібно берегти і зміцнювати своє здоров’я.

10.04.2017 — 09:48
Юні натуралісти Хмельниччини – в числі переможців  фіналу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»

Нещодавно Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Національний університет біоресурсів і природокористування України завершили проведення фіналу очного туру ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у якому брали участь школярі Хмельниччини.