Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

11.04.2017 — 18:11
На Хмельниччині безробітні стали швидше працевлаштовуватись

У січні-березні 2017 року середня тривалість пошуку роботи зареєстрованими безробітними становила 99 днів, що на 14 менше у порівнянні з відповідним періодом 2016 року. Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості, зросла на 17% та становила 5,5 тисяч, в тому числі, 4,0 тис. зареєстрованих безробітних.

11.04.2017 — 17:20
13 квітня – Всеукраїнський День боротьби з меланомою

Меланома – одне з найбільш небезпечних онкологічних захворювань. Захворюваність меланомою шкіри зростає в усьому світі. Кожного року лікарі діагностують у світі близько 200 тис. нових випадків меланоми. Ця підступна хвороба стрімко поширюється і щорічно забирає до 65 тис. життів. Жертвами стають люди різного віку, але останнім часом – це часто молодь 20-30 років.

11.04.2017 — 16:55
АМКУ щодо утримання комісійної винагороди з фізичних осіб під час приймання платежів за житлово-комунальні послуги

У зв’язку з підвищенням розміру комісійної винагороди за приймання готівкових платежів від фізичних осіб за житлово-комунальні послуги, Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України інформує щодо проведення органами Антимонопольного комітету України дослідження зазначеного ринку.

11.04.2017 — 16:41
На Хмельниччині проведено день благоустрою територій населених пунктів

Працівники обласної державної адміністрації, обласної ради, департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, державних підприємств, установ та організацій у районах і містах взяли участь у прибиранні населених пунктів.

11.04.2017 — 16:27
Повідомляємо, що за інформацією Міністерства закордонних справ України 2-5 травня 2017 року відбудеться Перша міжнародна виставка виробів з пластику «Afghan Plast Еxpo» у м. Кабул (Афганістан) в Палаці «Уранус». Докладніша інформація щодо заходу за посиланням: http://afghanplast.af/.

Повідомляємо, що за інформацією Міністерства закордонних справ України 2-5 травня 2017 року відбудеться Перша міжнародна виставка виробів з пластику «Afghan Plast Еxpo» у м. Кабул (Афганістан) в Палаці «Уранус». Поділитись —

11.04.2017 — 15:03
11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

Сьогодні до монументу жертвам нацизму, що розташований на місці, де у роки ІІ світової війни був концентраційний табір для військовополонених Шталаг 355, вшанувати пам’ять загиблих та покласти квіти прийшли представники влади області, міста, ветерани, небайдужі громадяни. Від облдержадміністрації участь в меморіальному заході взяв т.в.о. заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Юрій Бирка.

11.04.2017 — 15:00
До уваги громадян!

Звертаємо увагу, що зафіксовані факти телефонних дзвінків, нібито від секретаря голови обласної державної адміністрації з номеру: 095-53***28, щодо збору коштів на допомогу дітям.
Наголошуємо, що така інформація не відповідає дійсності.
Будьте обачні! У разі отримання подібних дзвінків, перевіряйте інформацію на офіційних сайтах органів влади для унеможливлення передачі грошей шахраям.
Телефон приймальні голови обласної державної адміністації: (0382) 76-50-24

11.04.2017 — 15:00
Секрети писанкарства

У закладах культури та мистецтва краю напередодні Великодня відбуваються традиційні майстер-класи з писанкарства. 10 квітня, такий захід відбувся в обласному краєзнавчому музеї.
Присутні на майстер-класі навчилися розписувати писанки, дізналися зміст закодованих символів, опанували регіональні особливості, традиційну орнаментику та колорит.

11.04.2017 — 14:28
Звернення Президента з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських таборів

Сьогодні ми схиляємося перед світлою пам’яттю мільйонів жертв нацизму, безневинно страчених у концентраційних таборах, вшановуємо тих, хто, витримавши неймовірні страждання, зумів вижити.
Жахливим злочином проти людства стало винищення гітлерівцями поневолених народів – масові розстріли на окупованих територіях, насильницьке вивезення до Рейху та планомірне вбивство дорослих і дітей на численних фабриках смерті. Серед них були й сотні тисяч наших земляків, закатованих тортурами і непосильною каторжною працею.
Вічна їм пам’ять.

11.04.2017 — 12:28
Збірна команда області взяла участь у чемпіонат України з маунтенбайку

На днях в Ужгороді закінчився чемпіонат України з маунтенбайку. Після вдалого виступу у змаганнях на шосе, туди вирушила збірна команда області – вихованці обласних ДЮСШ та школи вищої спортивної майстерності, спортсмени клубу “Веломан Екстрім”: Вікторія Пархомюк, Наталія Свистунова, Олександра Михайлова, сестри Юлія та Марина Калинюк. Загалом зі всієї України з’їхалося 153 учасники.