Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

19.08.2017 — 12:36
Робочий візит аграріїв Хмельниччини до Республіки Білорусь

16-18 серпня 2017 року делегація аграріїв Хмельниччини, на чолі з представниками Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, побувала з робочим візитом у Республіці Білорусь. В рамках поїздки виробником СП ТОВ «ФА-уН» була проведена презентація біоконсерванта «СИЛА – ПРАЙМ»  для  силосу та сінажу  з ціллю реалізації препарату на території України.

Участь у делегації також взяли голова Старокостянтинівської районної державної адміністрації, керівники і спеціалісти сільськогосподарських підприємств області – всього 19 чоловік.

19.08.2017 — 12:28
Схвалено Концепцію реформування  теплоенергетики, – Зубко

Уряд схвалив «Концепцію  реалізації державної політики в сфері теплопостачання». Її мета –  зменшення споживання газу та інших енергоресурсів для виробництва теплової енергії, фінансове оздоровлення галузі та залучення інвестицій, запровадження прозорої ефективної системи розрахунків між учасниками ринку теплоенергетики. Крім того, ця реформа вперше за роки Незалежності спрямована на споживача, який повинен отримати якісну послугу та зменшити витрати на споживання енергоресурсів. Так, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував прийняття на засіданні КМУ «Концепції реалізації державної політики в сфері теплопостачання».

19.08.2017 — 09:00
19 серпня – Всесвітній день бездомних тварин

Щорічно кожну третю суботу серпня люди, небайдужі до долі братів менших, відзначають Всесвітній день безпритульних тварин. Цього року цей день припадає на 19 серпня. Дата з’явилася в календарі на початку 1990-х років за ініціативи Міжнародного товариства прав тварин та волонтерських зоозахисних організацій.

19.08.2017 — 08:48
Геннадій Зубко: врегульовано механізм сплати за ЖКП у будинках з різними типами лічильників

Уряд врегулював механізм розподілу розрахунків за ЖКП у багатоповерхових будинках з різними типами лічильників. Так Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував прийняту Урядом постанову, якою внесені зміни у відповідні Правила і Типовий договір про надання послуг з централізованого постачання ЖКП послуг.