Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

23.10.2017 — 15:45
Обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання

З метою сприяння розвитку технічних умінь і навичок учнівської молоді в галузі радіоелектроніки та радіотехніки 19 жовтня 2017 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання.
За результатами роботи суддівської колегії були визначені переможці обласного конкурсу-змагання з радіоелектронного конструювання у командному заліку:
І місце зайняла команда Городоцького будинку дитячої творчості;
ІІ місце – команда Хмельницького професійного ліцею електроніки;
ІІІ місце – команда Віньковецького будинку дитячої та юнацької творчості.

23.10.2017 — 14:15
Науково-практична конференція до 500-річчя Реформації відбулася у Меджибізькій фортеці

Всеукраїнська науково-практична конференція «Релігія і церква як чинник історичних та суспільних процесів Східної Європи» відбулася 20 жовтня 2017 р. в Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж».

23.10.2017 — 10:23
Увага, конкурс! “Молодий правник області”

Повідомляємо, що з 17 жовтня розпочато прийом заявок на участь в конкурсі “Молодий правник області”. Анкету необхідно за адресою: 29007, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 91, Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області та дублювати на електронну пошту: info@km.minjust.gov.ua, в одному примірнику. Положення про конкурс та анкета додаються. Анкета учасника ЗАТВЕРДЖУЮ […]

23.10.2017 — 09:59
Уряд підготував рішення щодо можливості переходу коштів на наступний рік, – Зубко

Уряд підготував законопроект, який дає можливість використання коштів, які направлені на капітальні видатки і стратегічні проекти з переходом на наступний рік. Про це на годині запитань до Уряду повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

23.10.2017 — 09:48
Комітет з питань бюджету Верховної Ради України провів виїзне засідання на Хмельниччині

Під час засідання члени комітету обговорили декілька важливих для області питань, зокрема проблеми та перспективи наповнення місцевих бюджетів в умовах децентралізації, напрямки реформування галузі охорони здоров’я, забезпечення водопостачання обласного центру.