Новини

17.01.2018 — 18:00
Уряд зняв обмеження на отримання землі учасникам АТО

Кабінет Міністрів на засіданні 17 січня переглянув та конкретизував стратегію держави в частині виділення земельних ділянок учасникам АТО, забезпечивши максимально широкий доступ до отримання цієї пільги.

17.01.2018 — 16:54
Управління Держпраці: одинадцять тисяч порушень вимог охорони праці – результат перевірок суб’єктів господарювання 

Впродовж минулого року фахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області проведено майже сімсот планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання з питань охорони праці та промислової безпеки. Обстежено 1598 виробничих об’єктів.

Під час перевірок виявлено більше одинадцяти тисяч порушень вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

17.01.2018 — 16:28
Зубко зобов’язав губернаторів не залишати межі областей на час негоди

Голови ОДА, РДА і місцевого самоврядування в умовах негоди не повинні залишати території своїх областей. Подолання наслідків і оперативне реагування – ваш прямий обов’язок! Про це наголосив під час засідання штабу ДСНС Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. 

Від Хмельниччини участь у селекторній нараді взяв перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко та члени обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

17.01.2018 — 16:15
Перемогами розпочато рік

У місті Львові проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули». Фестиваль покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, залученню дітей та юнацтва до вивчення та розуміння кращих зразків народного та сучасного українського мистецтва, естетичного розвитку, виявленню та заохоченню нових талантів й обдарувань. Цьогоріч у конкурсі взяло участь понад 100 учасників з різних областей України.

17.01.2018 — 16:01
ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує

Станом на 17.01.2018 року в області зареєстровано 6 лабораторно підтверджених випадків кору та 7 підозрілих на кір випадків – всього 13 ( для порівняння у 2017 році в області було зареєстровано 11 випадків кору).

17.01.2018 — 15:25
Директор Хмельницького обласного центру зайнятості з робочим візитом побував в Волочиській об’єднаній територіальній громаді

В ході зустрічі було обговорено низку питань щодо економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, ролі служби зайнятості та шляхів співпраці з ОТГ. Сергій Черешня розповів про аспекти реформування Державної служби зайнятості зазначивши, що головною метою змін є підвищення якості обслуговування клієнтів та запровадження новітніх технологій надання послуг шукачам роботи та роботодавцям.

17.01.2018 — 12:41
З 22 по 27 січня відбудеться низка заходів, присвячених Дню вшанування пам’яті Героїв Крут

З 22 по 27 січня 2018 року в Хмельницькому обласному художньому музеї до Дня пам’яті героїв Крут для дітей ЗОШ м. Хмельницького відбудуться мистецькі уроки «Народні герої України». Науковими співробітниками Хмельницького обласного краєзнавчого музею підготовлено та буде прочитано цикл лекцій «На Аскольдовій могилі України цвіт». У Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці заплановано проведення  уроку пам’яті […]

17.01.2018 — 11:42
Юннати і школярі Хмельниччини -серед переможців фіналу Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд»

Виховання господаря рідної землі, формування творчої працелюбної особистості, економічної, екологічної й валеологічної культури учнівської молоді, привернення уваги органів влади та громадськості на місцях до проблем екології навколишнього середовища і трудового виховання підростаючого покоління – актуальні завдання, що стоять перед педагогами закладів освіти і суспільства в цілому.

17.01.2018 — 11:38
Трагічний, величний і вічний…

Василь Стус – поет поза часом, завжди актуальний і сучасний. Один із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників.  Вшановуючи  великого поета, літературознавця, критика та правозахисника підлітки запалили символічну свічку пам’яті в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка.

17.01.2018 — 10:16
Звернення Президента України на Традиційній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні

ЗВЕРНЕННЯ Президента України Петра Порошенка на Традиційній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні (Київ, 16 січня 2018 року) Ваші Високоповажності, Шановний пане Спікере, Шановний пане Прем’єр-міністре,   Пані та панове,  Дорогі друзі, Щиро вітаю вас з Новим роком! Нехай 2018-й стане роком миру, благополуччя для усіх нас, роком […]