Новини

23.01.2018 — 20:59
Президент України провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО

Президент висловив вдячність НАТО за послідовну політичну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та важливу практичну допомогу в протидії російській агресії.

23.01.2018 — 15:51
Держаудитслужба в системі електронних закупівель – контроль та моніторинг

Протягом 2017 року аудитори провели аналіз 194 процедур закупівель товарів, робіт та послуг (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів), загальною вартістю  понад 1 млрд гривень.

За результатами аналізу документів процедур закупівель у сфері публічних закупівель аудитори попередили порушення на загальну суму  понад 532 млн гривень.

23.01.2018 — 15:44
Геннадій Зубко: У деяких ОТГ рівень доходів на одного мешканця у півтора рази вище, аніж у Києві і – удвічі, аніж у Дніпрі

За словами посадовця, децентралізація формує новий життєвий простір для 6 млн громадян, які об’єдналися у 704 ОТГ. «В Україні з’явилось 704 нових активних лідерів, які розбудовують ландшафт зростання на управлінській мапі країни. Регіони-лідери за кількістю створених ОТГ є  Дніпропетровська, Житомирська, Волинська, Тернопільська, Полтавська та Хмельницька області», – зауважив Зубко.

23.01.2018 — 12:49
Країни-члени НАТО допоможуть Україні ліквідувати сховища радіоактивних відходів, що залишились з часів СРСР

У штаб-квартирі НАТО у Брюсселі відбулося відкриття спільної Місії України при НАТО, Постійного представництва ФРН в НАТО та Агенства НАТО з підтримки та постачання виставки щодо перезахоронення радіоактивних відходів (РАВ), що утворилися внаслідок виконання військових програм колишнього СРСР в Україні.

23.01.2018 — 10:53
Нагороди «Різдвяної зіроньки»

Вихованці нашої області повернулися з Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька», який проходив у місті Мукачеві Закарпатської області.

23.01.2018 — 09:32
Хмельниччина та Тернопільщина урочисто відзначили День Соборності України

На мосту через річку Збруч між с.Гусятином Хмельницької області та смт.Гусятином Тернопільської області делегації двох областей обмінялися короваями. Учасники ходи символічно утворили синьо-жовтий державний прапор на знак єдності та територіальної цілісності України та в пам’ять про Акт Злуки, проголошений у м.Києві 99 років тому, який вперше проголосив об’єднання усіх українських земель.