Новини

26.01.2018 — 18:35
Найголовніше для нас завдання – забезпечити доступність та належний рівень надання медичних послуг мешканцю кожного села в області, – В.Кальніченко

Саме на цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко під час проведення співбесід  з керівниками районів та головами Центрів ПМСД щодо формування мережі закладів первинної медичної допомоги в області.

26.01.2018 — 15:37
З міжнародним Днем митника

26 січня 1953 року в Брюсселі відбулась перша сесія Ради митного співробітництва (сучасна назва Всесвітня митна організація). Саме цей день у 1983 році і став професійним днем митників у всьому світі.
Хмельницька обласна державна адміністрація вітає усіх працівників митної справи із професійним святом і зичить здоров’я та професійних звершень. Адже саме вони стоять на сторожі українських кордонів. Від їхньої пильності залежить якість товарів, які імпортуються на територію нашої держави та наповнення державної скарбниці. А це митники вміють.

26.01.2018 — 14:47
О. Гуменний: Необхідно забезпечити оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації зимового періоду

За даними Українського Гідрометцентру на території Хмельницької області в період з 28 по 29 січня 2018 року очікується погіршення погодних умов, а саме: невеликий сніг та мокрий сніг, місцями ожеледь.

У зв’язку з цим, під головуванням заступника голови адміністрації Олега Гуменного відбулося засідання обласного оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2017/2018 року.

26.01.2018 — 13:13
Рятувальники Хмельниччини отримали нову пожежно-рятувальну техніку та сертифікати на службове житло

Сьогодні, 26 січня, в Головному управлінні ДСНС України у Хмельницькій області відбулась церемонія передачі нової пожежно-рятувальної техніки, майна та обладнання, вручення сертифікатів на службове житло працівникам МВС та ДСНС у м. Хмельницькому.

Урочистості відбулися за участю Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна, керівництва області та міста.

26.01.2018 — 12:14
28 січня 1992 року синьо-жовтий стяг став Державним прапором України

26 років тому Верховна Рада України приймає історичну постанову №192 «Про Держаний прапор України». У цій постанові депутати офіційно затвердили національний стяг – «прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхня – синього кольору, нижня – жовтого кольору».

26.01.2018 — 11:21
У ДОЗ триває підбиття підсумків роботи закладів за 2017 рік

Лікувально-профілактичні заклади районів та міст краю продовжують звітувати про те, як спрацювали у минулому році. З 15 до 22 січня колегія Департаменту аналізувала результати роботи центрів ПМСД та ЦРЛ Красилівського, Ярмолинецького, Чемеровецького, Хмельницького, Ізяславського, Городоцького, Полонського, Волочиського, Шепетівського, Славутського, Кам`янець-Подільського, Дунаєвецького районів, Чорноострівської та Сатанівської ОТГ.  

26.01.2018 — 10:25
Хмельницькі рятувальники ДСНС навчають юннатів ХОЕНЦУМ виконувати вимоги Правил пожежної безпеки та дбати про збереження свого життя і здоров’я

25 січня у Хмельницькому обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, на запрошення педагогів закладу, фахівці Відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Хмельницького міського управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області організували для юннатів проведення практичних занять з вивчення Правил пожежної безпеки і безпечної поведінки в умовах виникнення надзвичайної ситуації. Працівники служби багато років поспіль плідно співпрацюють з юннатівським закладом, регулярно надаючи йому допомогу у забезпеченні безпечних умов функціонування матеріальної бази, проводячи тематичні навчальні заняття і інструктажі для педагогів, «круглі столи» та профілактичну роботу з вихованцями юннатівських гуртків.

26.01.2018 — 09:59
На Хмельниччині освоєно 98,9 % коштів Державного фонду регіонального розвитку

Про це зазначив начальник управління регіонального розвитку та будівництва обласної державної адміністрації Олексій Дьома, звітуючи про стан освоєння у 2017 році коштів державного бюджету, передбачених на реалізацію інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку регіонів.

26.01.2018 — 08:54
Управління Держпраці: на основі рішення суду на підприємство накладено штраф у розмірі 111 690 грн.  

Непоодинокими випадками в Україні, в тому числі і в Хмельницькій області, є травмування або загибель працівників на виробництві, які виконували роботу без офіційного оформлення трудових відносин. Відтак потерпілим щоб довести факт перебування у трудових відносинах з роботодавцем для отримання страхових виплат від держави доводиться відстоювати свої права у суді.