Новини

15.03.2018 — 16:33
Володимир Кальніченко: Відповідні служби області вже зараз мають бути готові до прийдешньої негоди

Сьогодні під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС облдержадміністрації та обласного оперативного штабу з координації робіт з попередження виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із погіршенням погодних умов та ускладненням руху автомобільного транспорту на автошляхах області.

15.03.2018 — 14:51
До уваги жителів Хмельниччини!

За даними Українського Гідрометцентру, 17-19 березня на території області очікуються різкі зміни погоди: сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 15-25 см), пориви вітру 15-22 м/с, місцями ожеледиця, зниження нічної температури до 10-16°, у південній частині до 4-10° морозу.
Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, а також ускладнення роботи енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.

15.03.2018 — 14:34
Відкрито виставку творів викладачів Чемеровецької дитячої художньої школи «Витоки натхнення і краси»

Стало гарною традицією у залі Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва презентувати творчість викладачів мистецьких шкіл області. Цього разу господарями виставкової площі стали 10 викладачів Чемеровецької дитячої художньої школи, які представили хмельничанам та гостям міста 60 художніх робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. 

15.03.2018 — 14:17
До уваги представників громадськості та експертів: Хмельницька обласна державна адміністрація розпочала підготовку антикорупційної програми на новий період

Закликаємо представників громадськості та експертів з антикорупційної діяльності долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної державної адміністрації. Якщо вам відома інформація про причини і умови, що призводять до вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень (недосконалість нормативно-правових актів, недостатня відкритість діяльності і т.д.), при цьому у вас є пропозиції як це можна виправити […]

15.03.2018 — 12:00
Українська душа в праці кована, в пісні, танці, у звичаях схована…

Під таким гаслом у Летичівському навчально-виховному комплексі №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді  було проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів загальної середньої, позашкільної освіти та виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів Летичівської та Меджибізької селищних об’єднаних територіальних громад.

15.03.2018 — 11:35
Українці в ролі наркокур’єрів. Виклики сьогодення (соціальна реклама)

Шановні громадяни! Будьте уважними, погоджуючись на виконання сумнівної роботи. Обманним шляхом ви можете бути втягнуті у злочинну діяльність у якості наркокур’єра на території іноземних держав. Це загрожує позбавленням волі до 25 років.

15.03.2018 — 11:32
Аграрії області зібралися за “круглим столом” обговорити земельні питання

14 березня, у Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, під керівництвом першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання “круглого столу” з питань використання земельних ділянок, оподаткування сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та розгляду програм державної підтримки галузі агропромислового комплексу.

15.03.2018 — 10:07
Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства до ознайомлення зі звітом громадської ради при облдержадміністрації за річний період роботи, а також з проектом плану роботи громадської ради на 2018 рік, що розміщені за посиланням http://www.adm-km.gov.ua/?page_id=150.

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства до ознайомлення зі звітом громадської ради при облдержадміністрації за річний період роботи, а також з проектом плану роботи громадської ради на 2018 рік, що розміщені за посиланням https://www.adm-km.gov.ua/?page_id=150. Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: gr_rada2017@ukr.net. Обговорення та затвердження зазначеного звіту та плану на 2018 рік з врахуванням зауважень […]

15.03.2018 — 10:03
За покликом серця…

Вшанували добровольців і в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. На зустріч з читачами завітали представники спецроти “Богдан” Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Відверті розповіді заступника командира роти Миколи Наконечного про діяльність у зоні АТО та щирі відповіді на численні дитячі запитання пройняли кожного.

15.03.2018 — 09:34
Цінова ситуація в області на соціально значущі продовольчі товари за лютий 2018 року

За даними Держстату України у лютому 2018 року ціни на більшість основних соціально важливих продовольчих товарів в області (18 позицій з 23) є нижчими, ніж середні ціни по Україні.