Новини

16.03.2018 — 19:13
Президент доручив підготувати зміни до Конституції щодо закріплення прагнення членства України в НАТО та Євросоюзі

Президент Петро Порошенко доручив підготувати зміни до Конституції України щодо закріплення прагнення нашої держави до вступу до НАТО та до Європейського Союзу.

16.03.2018 — 17:08
Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Цей Порядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

16.03.2018 — 16:30
У вівторок, 20 березня з 11.00 до 12.00 відбудеться “гаряча” телефонна лінія “Запитай у влади” за участю керівника апарату облдержадміністрації Ю.Бирки. Дзвінки прийматимуться за номером телефону 76-57-82.

У вівторок, 20 березня з 11.00 до 12.00 відбудеться “гаряча” телефонна лінія “Запитай у влади” за участю керівника апарату облдержадміністрації Ю.Бирки.  Дзвінки прийматимуться за номером телефону 76-57-82.   Поділитись —

16.03.2018 — 16:09
О.Корнійчук: «2018 – це рік впровадження медичної реформи та оновлення медичних установ на Хмельниччині»

Сьогодні у Чемерівцях відкрили оновлене травматологічне відділення у Центральній районній лікарні. Відтепер одночасно там зможуть отримувати медичну допомогу одночасно 20 пацієнтів.
«Фінансова децентралізація дала можливість місцевим громадам, селам, селищам використовувати кошти на вкрай необхідні проекти. А це не просто вирішення поточних проблем, а стратегічний погляд у майбутнє, це розбудова та покращення соціальних об’єктів, які роками фінансувались за залишковим принципом,» – наголосив під час свого виступу голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук.

16.03.2018 — 16:00
Інформація про наявність на автодорогах загального користування стоянок та місць відстою транспортних засобів яким заборонено рух у світлу пору доби та при ускладненні погодних умов

Інформація про наявність на автодорогах загального користування стоянок та місць відстою транспортних засобів яким заборонено рух у світлу пору доби та при ускладненні погодних умов

16.03.2018 — 15:51
Юннати Хмельниччини відзначені срібною медаллю ІХ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2018»

15 березня 2018 року в місті Києві на ІХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді був відзначений срібною медаллю й Дипломом у номінації «Застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів і молоді» її організаторами – Міністерством освіти і науки України та Національною академією педагогічних наук України.

16.03.2018 — 15:33
Хмельницький молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА» відзначив ІІ річницю

16 березня в обласній філармонії відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди другої річниці з дня створення молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА».
Привітати юних “хомівців” завітали керівник апарату адміністрації Юрій Бирка, представники ГУ НП у Хмельницькій області, культури, молоді та спорту адміністрації, та представники самого руху з усіх районів області.

16.03.2018 — 15:28
Відбулася науково-практична конференція для сімейних лікарів «Організація роботи лікаря загальної практики-сімейної медицини»

15 березня у конференц-залі Державного патологоанатомічного центру провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів «Організація роботи лікаря загальної практики-сімейної медицини».

16.03.2018 — 14:22
Керівники Ізяславського району привітали жительку села Дертка із 95-літнім ювілеєм

16 березня жителька села Дертка Ізяславського району Антоніна Тихонівна Свирида відзначає ювілей – 95-річчя від дня народження. За своє довге життя ювілярка завжди була у вирі всіх подій, які випали як на долю країни, Ізяславщини та власне її родини та близьких.
У святковий день до оселі ювілярки завітали голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова Ізяславської районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, голова місцевого ветеранського осередку Ігор Філінюк.

16.03.2018 — 14:10
Проведено заняття з особовим складом обласної та місцевих розрахунково-аналітичної груп (РАГ)

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту терито­ріальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту на 2018 рік, 15 березня управлінням з питань цивільного захисту облдержадміністрації спільно з Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області було проведено заняття з особовим складом обласної та місцевих розрахунково-аналітичної груп (РАГ).