Новини

19.03.2018 — 17:28
Олександр Корнійчук провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 19 березня, відбувся особистий прийом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука, у ході якого 39 мешканців області звернулись за допомогою у вирішенні вирішені особистих, проблемних чи спірних питань.

19.03.2018 — 17:23
Чому для підписання декларації бланки не потрібні. Відповідає МОЗ України

Розповідаємо, де взяти бланки декларацій і хто їх заповнюватиме, чи потрібно попередньо записуватись на підписання декларації і які документи треба мати з собою.

19.03.2018 — 16:32
Міжнародні програми для бізнесу

З метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, інформуємо про нові міжнародні програми для підприємств: Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає у себе навчання у Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння у пошуку партнерів, […]

19.03.2018 — 15:38
На Хмельниччині стартував щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини»

З метою формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природоохоронної роботи, сприяння розвитку екологічної освіти та поширення екологічних знань у період з березня по травень 2018 року у Хмельницькій області стартує щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини».

19.03.2018 — 14:35
Відбувся особистий чемпіонат Хмельницької області зі спортивного орієнтування

18 березня в м. Хмельницькому відбувся особистий чемпіонат Хмельницької області зі спортивного орієнтування. Спортсмени змагалися на дистанціях довжиною від 2 до 5 кілометрів, залежно від віку, обладнаних 10-12 контрольними пунктами.
Дистанції проходили на околиці с Лезневе в Давидківському лісництві. Холодний ранок не згасив азарту боротьби. В змаганнях прийняли участь 5 команд.

19.03.2018 — 14:14
Проведено майстер-клас зі спортивно-бального танцю «Новітні тенденції розвитку бальної хореографії»

Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва 16 березня 2018 року з метою підвищення кваліфікації викладачів спортивно-бального танцю ПСМНЗ та керівників хореографічних колективів клубних закладів області проведено майстер-клас «Новітні тенденції розвитку бальної хореографії». Майстер-клас провела керівник народного аматорського ансамблю бального танцю «Перлина» Волочиського МЦКД «Гармонія» Юлія Смик.

19.03.2018 — 12:25
Збірна команда Хмельницької області посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті України з Комбат Дзю-дзюцу

16-18 березня у м Біла-Церква відбувся VIII чемпіонат України з Комбат Дзю-дзюцу серед чоловіків, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів з 16 областей України.
Так, збірна команда Хмельницької області посіла перше загальнокомандне місце на, друге місце – Миколаївська область, третє місце – Одеська область.

19.03.2018 — 10:06
Спільно з міжнародними партнерами та експертами за 2 роки маємо створити Містобудівний кадастр України, — Зубко

Створення містобудівного кадастру України має завершитися до 2021 року. І тому, нам важлива активна співпраця у цьому процесі. Місцеве самоврядування має надавати дані і створювати умови, які потім будуть використовуватися на регіональному рівні. Але важливою умовою є врахування як державних інтересів з точки зору розвитку і планування територій України, так і місцевих – інтереси громад, […]

19.03.2018 — 10:03
Уряд ліквідував черги за засобами реабілітації для людей з інвалідністю

Уряд ліквідував черги за засобами реабілітації для людей з інвалідністю. Про це Міністр соціальної політики України заявив у Верховній Раді під час «Години запитань до Уряду».

19.03.2018 — 09:39
ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!»

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходитиме ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбання медичного обладнання для дитячих лікарень відповідної області. Акція відбуватиметься тринадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути […]