Новини

20.03.2018 — 17:06
Цілющі джерела народних традицій і обрядів

Справжнє свято народного мистецтва відбулось у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва. Аматори з усіх куточків області з’їхались на заключний тур обласного огляду-конкурсу відродження народних традицій, декоративно-прикладного мистецтва «Доторкнись до душі свого народу», який був започаткований з метою виявлення, відтворення, збереження, розвитку і популяризації нематеріальної культурної спадщини нашого краю. Майже рік цей культурно-мистецький проект крокував Хмельниччиною. І ось фінал!

20.03.2018 — 16:58
Гінекологи та фізіотерапевти Хмельниччини підсумували результати роботи за 2017 рік

20 березня у конференц-залі Хмельницького міського перинатального центру акушер-гінекологи краю взяли участь у науково-практичному семінарі «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги». Захід пройшов у форматі телемосту з Києвом та Тернополем.

20.03.2018 — 16:53
Як зміниться сільська медицина: затверджено Порядок формування спроможних мереж

Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробили та затвердили Порядок формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги. Тепер є законодавче підґрунтя для прийняття планів розбудови мережі «первинки» у сільській місцевості, щоб кожен українець, незалежно від місця проживання, міг своєчасно отримати якісну медичну допомогу.

20.03.2018 — 16:34
Увага! Конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі»

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій  у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми  «Підтримка громадянського суспільства в Україні» та Міжнародним фондом «Відродження» оголошує спеціалізований конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі» Мета конкурсу – посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо […]

20.03.2018 — 15:39
До Хмельницької служби зайнятості звернулося 642 учасника АТО

З метою підвищення рівня поінформованості демобілізованих учасників АТО щодо послуг служби зайнятості, умов реєстрації в центрі зайнятості та призначення матеріального забезпечення на випадок безробіття Хмельницька обласна служба зайнятості постійно проводить інформаційні семінари, тренінги, заходи з представниками військових комісаріатів, Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

20.03.2018 — 15:15
Робота мобільної групи по виявленню “нелегальних” перевізників триває

20 березня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.
В результаті проведених перевірок, за минулий тиждень складено 72 акти порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”.

20.03.2018 — 13:08
23 березня о 10.00 відбудеться покладання вінків та квітів з нагоди 74-ї річниці визволення міста Хмельницького від нацистських окупантів (м. Хмельницький, Військове кладовище)

23 березня о 10.00 відбудеться покладання вінків та квітів з нагоди 74-ї річниці визволення міста Хмельницького від нацистських окупантів (м. Хмельницький, Військове кладовище) Поділитись —

20.03.2018 — 12:47
Які необхідно зробити кроки аграріям, щоб отримати державну підтримку

Міністерство аграрної політики та продовольства України з метою інформування аграріїв щодо урядових програм підтримки підготувало роз’яснювальні відеоролики – інструкції, які показують, що необхідно зробити аби отримати державну підтримку.

20.03.2018 — 12:40
Дев’яте місце у рейтингу губернаторів за підсумками 2017-го отримав голова Хмельницької ОДА

За даними Держстатистики України всеукраїнське видання «Ділова столиця» вчергове підвело підсумки діяльності рейтингових показників за 2017 рік 23 територіальних одиниць України.
«Хмельниччина за результатами рейтингу піднялась на 9 позицію», – зазначив голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук.

20.03.2018 — 10:58
За інформацією Асоціації українського бізнесу в Польщі 10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі». Перший день форуму відбудеться 10 травня у Варшаві, другий -11 травня в Гданську.

За інформацією Асоціації українського бізнесу в Польщі 10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі». Перший день форуму відбудеться 10 травня у Варшаві, другий –11 травня в Гданську. Цьогорічний форум відбудеться під патронатом Посольства України в Республіці Польща і Консульства України в Гданську та за підтримки Міністерства […]