Новини

26.03.2018 — 18:41
4 квітня в Україні запрацює нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів

4 квітня в Україні запрацює нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів. Про це під час прес-брифінгу сказала Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. Ідеться про набуття чинності Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

26.03.2018 — 18:00
Питання гендерної рівності та безпеки українських жінок і дітей у зоні конфлікту потребують уваги ООН, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

У своїх заключних зауваженнях Комітет з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок відзначив зусилля Міністерства юстиції у впровадженні ґендерних підходів. Про це заявив заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов.

26.03.2018 — 17:48
Пенсії для людей зі значним стажем та низькими зарплатами будуть збільшені без зміни пенсійної формули, – Андрій Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева в інтерв’ю журналістам розповів про варіанти вирішення проблеми низьких пенсійних виплат для людей зі значним розміром трудового стажу та малими зарплатами.

26.03.2018 — 15:36
За минулий тиждень складено 85 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.
В результаті проведених перевірок за минулий тиждень складено 85 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”.

26.03.2018 — 14:42
Викладачі Хмельницького національного університету поділись знаннями з аудиторами Хмельниччини

23 березня  викладачі  Хмельницького національного університету вкотре завітали до Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.
Кандидат економічних наук Наталія Пономаренко  ознайомила ревізорів з особливостями Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, охарактеризувала зміст основних принципів міжнародних стандартів фінансової звітності.

26.03.2018 — 12:29
Взаємодія Держпраці, Пенсійного фонду та ДФС сприятиме подоланню незадекларованої праці

23 березня відбулася спільна нарада Державної служби України з питань праці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України на якій були присутні керівники Міністерства соціальної політики України, керівники та посадові особи зазначених центральних органів влади та керівники структурних підрозділів територіальних органів, а також представники спільних представницьких органів профспілок та роботодавців на національному рівні.

26.03.2018 — 11:52
Століття – це не межа!

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – практично вічність. Не кожному випадає нагода прожити таке довге життя.

Ізяславщина – край щедрих ланів, зелених лісів, цілющих трав, чистого повітря і, звичайно ж, довгожителів.
Одна з таких довгожителів – Олена Кравцова – 23 березня відзначила ювілей мудрості та багатого життєвого досвіду – своє 100-річчя.

26.03.2018 — 10:35
Літературний вікенд в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка

Літературний вікенд об’єднав усіх, хто залюблений у книгу та читання в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Адже як можна було пропустити таку нагоду, коли вперше в гостях у бібліотеки один з найулюбленіших письменників читачів – Сергій Гридін.

26.03.2018 — 10:25
 29 березня  о 10 годині у сесійному залі Будинку рад (2-й поверх) відбудеться розширене засідання колегії облдержадміністрації.

29 березня  о 10 годині у сесійному залі Будинку рад (2-й поверх) відбудеться розширене засідання колегії облдержадміністрації.   ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1. Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за 2017 рік. 2. Про підготовку до оздоровчої кампанії «Літо-2018» 3. Про план роботи обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року. Поділитись —

26.03.2018 — 10:02
Глава держави: Найближчим часом ініціюю внесення змін до Конституції щодо закріплення стратегічної мети розвитку держави – членства у Євросоюзі і НАТО

Президент Петро Порошенко заявляє, що членство у Європейському Союзі і Північноатлантичному Альянсі є стратегічною метою України. Глава держави наголосив, що має намір ініціювати внесення змін до Конституції для того, щоб зробити цей процес незворотнім.