Новини

05.04.2018 — 16:16
В. Кальніченко: “Цьогорічні погодні умови та ресурси дозволяють аграріям зробити усе для того, аби весняно-польові роботи пройшли відповідно графіку

Про це зазначив перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко під час селекторної наради з питань підтримки з держбюджету галузі АПК та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році.
“Цьогорічні погодні умови та ресурси дозволяють аграріям зробити усе для того, аби весняно-польові роботи пройшли відповідно графіку. Тому закликаю аграріїв не збавляти темпів до завершення посівної кампанії, оскільки літній період розпочнеться з ІІ половини травня місяця”, – зауважив посадовець.

05.04.2018 — 16:12
Прем’єр-міністр назвав нові пріоритети реформи децентралізації

Про підсумки попереднього етапу реформи децентралізації і пріоритети політики регіонального розвитку Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів під час розширеної урядової наради «Децентралізація та регіональний розвиток».  

05.04.2018 — 14:44
Держенергонагляд інформує про підготовку до грозового періоду

Нагадуємо, що контроль за технічним станом енергомереж дає можливість уникнути аварій, катастроф та трагедій і є пріоритетним завданням у справі сталого енергопостачання.

05.04.2018 — 13:10
Розпочався процес передачі земель у комунальну власність об’єднаним тергромадам

Сьогодні в Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області відбулося урочисте вручення наказів про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність першим об’єднаним територіальним громадам Хмельниччини.

05.04.2018 — 13:06
Глава держави: Децентралізація – питання цивілізаційного вибору та складова євроатлантичного курсу України

Децентралізація в Україні є питанням цивілізаційного вибору та складовою євроатлантичного курсу нашої держави. Про це сказав Президент Петро Порошенко на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під час робочої поїздки до Вінницької області.

05.04.2018 — 11:24
Державна служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО інформує

Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про жертви нацистських переслідувань” передбачено виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та особам, на яких поширюються вищезазначені закони.

05.04.2018 — 10:55
Інформаційний вісник Уряду: Пенсії перераховані вже половині військових пенсіонерів

У квітні будуть повністю завершені перерахунки військових пенсій. Про це повідомляє Пенсійний фонд України. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких колишні військовослужбовці проходили службу (Міноборони, МВС, та інші) – пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду. Станом на 4 квітня до органів Пенсійного фонду надійшло 87% від загальної кількості зазначених в списках осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. 

05.04.2018 — 10:25
222 525 рецептів за урядовою програмою “Доступні ліки” отримали мешканці Хмельниччини з початку року

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду  відзначив великий позитивний ефект у сфері поліпшення громадського здоров’я  урядової програми «Доступні ліки», що  покликана забезпечити життєво необхідними препаратами хворих на астму, діабет та серцево-судинні захворювання.

05.04.2018 — 10:13
Головне управління статистики у Хмельницькій області інформує

 Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у лютому 2018р. становила 6419 грн, що в 1,7 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн), проте на 18,0% нижче, ніж у середньому по Україні.

05.04.2018 — 09:21
Відбулась робоча нарада щодо роз’яснення та врегулювання питань, пов’язаних з розробленням містобудівної документації – генерального плану міста Славута

03 квітня 2018 року в приміщенні відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації відбулась робоча нарада за участю начальника відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації Дунаєвської Ірини Михайлівни щодо роз’яснення та врегулювання питань, пов’язаних з розробленням містобудівної документації – генерального плану міста Славута.