Новини

18.04.2018 — 16:52
У Чемеровецькому районі вшанували пам’ять видатного аграрія Леоніда Скринчука

Сьогодні актовий зал Чемеровецького районного  будинку  культури був переповнений. Адже нині свято – день народження  славного земляка Леоніда Юрійовича Скринчука, якому мало б виповнилось 80 років. Вшанувати його світлу пам’ять та  згадати про людину, яка усе своє життя віддала праці на землі годувальниці, прийшли і приїхали гості не тільки з Чемеровеччини, а й з нашої і сусідніх областей. Серед присутніх – представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадськості, рідні, близькі, друзі, побратими.

18.04.2018 — 16:02
Відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції

18 квітня відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області під головуванням начальника ГТУЮ у Хмельницькій області Худняка Віктора Анатолійовича.

18.04.2018 — 16:01
Нацгвардійці – на сторожі правопорядку

Військовослужбовці військової частини 3053 Національної гвардії України міста Хмельницького, протягом поточного місяця  під час спільного несення  служби з Національною поліцією з охорони громадського порядку в місті своїми вмілими та чіткими діями  затримали та притягли до адміністративної відповідальності – 35 осіб, до кримінальної відповідальності – 8 осіб.

18.04.2018 — 14:37
Управління Держпраці: запрошуємо підприємства Хмельниччини взяти участь в конкурсі «Краще підприємство з охорони праці»

З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».

18.04.2018 — 13:10
Стань учасником Всеукраїнської теренової гри “Гурби-Антонівці”!

Запрошуємо Вас взяти участь або ж допомогти в поширенні інформації про Всеукраїнську теренову гру “Гурби-Антонівці”, яка відбудеться з 28 квітня по 01 травня 2018 року на межі Тернопільської та Рівненської областей.

18.04.2018 — 10:59
Учні професійно-технічних навчальних закладів міста з волонтерською місією відвідали Хмельницький геріатричний пансіонат для ветеранів війни і праці

За ініціативи Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді 17 квітня лідери учнівського самоврядування та учні гуртка «Лідерство-запорука успіху» з благодійною місією відвідали Хмельницький геріатричний пансіонат для ветеранів війни і праці.

18.04.2018 — 10:10
До уваги абітурієнтів!

Факультет податкової міліції Університету державної фіскальної служби України, виховуючи молодь в дусі національно-патріотичної свідомості та відданості присязі понад 20 років, ефективно та якісно проводить підготовку фахівців по захисту економічних інтересів Держави.

18.04.2018 — 09:26
Сільгосппали – практика безвідповідальних людей

Весняний період характерний загостренням пожежо-небезпечної ситуації в природному середовищі. Особливу небезпеку створюють сільськогосподарські пали, які є забороненими, бо крім забруднення атмосфери й знищення всього живого вони ніякої користі не несуть.