Новини

23.04.2018 — 17:53
Управління Держпраці: тиждень охорони праці стартував

Традиційно з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці Організаційним комітетом ухвалено рішення про проведення в період з 23 по 27 квітня Тижня охорони праці, а також про підтримку рекомендацій Міжнародної організації праці щодо основної теми цьогорічної акції – «Забезпечене і здорове покоління».

23.04.2018 — 17:35
Хмельницькі дзюдоїсти привезли нагороди з Варшави

20-21 квітня хмельницькі дзюдоїсти взяли  участь у Міжнародному турнірі з дзюдо III Legia JUDO Cup  Польща,  м. Варшава.  Змагання зібрали понад тисячу учасників різних вікових груп,  з семи країн Європи.

23.04.2018 — 16:56
У МОЗ аналізували ситуацію із захворюваністю на кір та анонсували Всесвітній тиждень імунізації

У Міністерстві охорони здоров’я України під головуванням заступника Міністра Ольги Стефанишиної провели відеоселекторну нараду з регіонами. Під час заходу обговорили поточну ситуацію в країні із захворюваністю на кір.

23.04.2018 — 16:46
Стань другом для дитини!

20 квітня на базі Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато навчання кандидатів у наставники. Навчання проводиться у формі тренінгу.
У навчанні взяло участь 7 кандидатів у наставники з Кам’янець-Подільського та Деражнянського районів. З метою проведення супервізії тренерів, на тренінгу була присутня Марія Саквук – національний тренер з питань наставництва над дитиною.

23.04.2018 — 16:04
Хмельницький читає!

У Всесвітній день книги і авторського права обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка запросила читачів на незвичайну PR-акцію “Хмельницький читає!” Діти отримали унікальну нагоду обрати подарунки до особливого свята.

23.04.2018 — 15:54
За минулий тиждень складено 100 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.
Так, проведено відпрацювання у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський та Ізяслав. Складено 1 протокол за ст.. – 164 ч.1, зафіксовано 36 перегрузів на 10600 євро.

23.04.2018 — 13:01
Чергові нагороди привезли хмельничани з міжнародних змагань

Чергові нагороди привезли хмельничани з міжнародних змагань з кульової стрільби, цього разу зі столиці Угорщини м. Будапешт. Золоту та срібну медалі завоювала майстер спорту, учениця ДЮСШ «Колос» Крістіна Гілевич, срібну – майстер спорту міжнародного класу, учень обласної ДЮСШ Денис Баблюк. Наступні старти відбудуться 2-7 травня у Чехії.

23.04.2018 — 12:59
Жителі області активно обирають свого лікаря

Три тижні тому розпочалася всеукраїнська кампанія “Лікар для кожної родини”. Зараз кожний українець може вільно обрати власного лікаря. Понад мільйон декларацій уже зареєстровано в Національній електронній системі охорони здоров’я “eHealth”.

23.04.2018 — 12:20
Освіта за спеціальністю «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»

У житті кожної людини настає момент, коли доводиться вирішувати, де здобути освіту або куди піти працювати, яку необхідно вибрати професію, свій життєвий шлях.
Відповіді на ці питання намагалися надати викладачі Державного вищого навчального закладу «Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну» під час зустрічі зі школярами Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

23.04.2018 — 12:07
Учасники семінару-наради ознайомилися із сучасними підходами до управління охороною праці, впроваджені ТОВ «Манн+Хуммель Фільтрейшн Текнолоджі Україна»

В рамках проведення в області у 2018 році заходів до Дня охорони праці, який відповідно до Указу Президента України відзначається щорічно 28 квітня у Всесвітній день охорони праці, відбулася семінар – нарада, організована управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області на базі ТОВ «Манн+Хуммель Фільтрейшн Текнолоджі Україна» (м. Красилів).