Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

04.05.2018 — 16:09
Відбулося засідання оперативного штабу ДСНС

Сьогодні під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулося засідання оперативного штабу ДСНС.

Від Хмельниччини участь у засіданні взяли перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко, начальник Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Єдуард Братко, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та відповідних служб.

04.05.2018 — 14:50
Команда Нетішинського КЮТ повернулася додому з перемогою

Команда Нетішинського КЮТ повернулася з останніх відбіркових змагань зі спортивної радіопеленгації, що проходили в м. Суми з 27.04-01.05.18. Так, Петровська Олена, яка протягом трьох відбіркових стартів не раз підіймалася на п′єдестал пошани, першим номером відібралася до складу Національної збірної команди юнаків та захищатиме честь країни на чемпіонаті світу в Чехії.

04.05.2018 — 11:03
Наші велосипедисти привезли зі Львова 18 нагород

У Львові відбувся чемпіонат України на треку, участь в якому взяли наші хмельницькі спортсмени.

04.05.2018 — 09:29
У ДОЗ проводять виїзний цикл тематичного удосконалення лікарів

З 2 до 30 травня у конференц-залі Департаменту охорони здоров’я ХОДА проходить виїзний цикл тематичного удосконалення «Менеджмент в охороні здоров’я». Курсову підготовку здійснюють для підвищення кваліфікації керівників закладів охорони здоров’я, їх заступників, керівників структурних підрозділів та інших фахівців за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я». Лекції читають викладачі Національної академії післядипломної освіти ім. П. Л. […]

04.05.2018 — 09:14
Хмельницький обласний онкологічний диспансер запрошує на Дні відкритих дверей

Підтримуючи проведення всеукраїнських днів боротьби зі злоякісними новоутвореннями шкіри, ініціативу ГО «Стоп меланома» у Хмельницькому обласному онкологічному диспансері з 20 квітня до 18 травня тривають Дні відкритих дверей.