Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

05.05.2018 — 12:59
8-9 травня відбудуться заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у другій світовій війні (10.00, м.Хмельницький, Військове кладовище, меморіал Слави, Вічний вогонь)

8-9 травня відбудуться заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у другій світовій війні (10.00, м.Хмельницький, Військове кладовище, меморіал Слави, Вічний вогонь) Поділитись —

05.05.2018 — 12:56
Валерій Олійник:  Субсидії мають бути допомогою для соціально незахищених верств населення

4 травня під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви відбулась селекторна нарада за участі представників місцевої влади та керівників органів соціального захисту населення. Від Хмельниччини участь в нараді взяв заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник,  представники Департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

05.05.2018 — 12:55
Заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 7.05.2018 р. в обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться героїко-патріотична подорож «Перемога в серцях поколінь». 7.05.2018 р. в обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г. Шевченка заплановано цикл заходів зокрема: відкриття  книжкової виставки-панорами «Пам’ять про подвиг», презентація виставки-спогаду «Мій дідусь – Герой», проведення патріотичного уроку «Ветерани – люди – легенди» за участю ветерана Другої світової війни. 8.05.2018 […]

05.05.2018 — 11:58
Відбувся Всеукраїнський семінар, спрямований на посилення профілактичної роботи серед молоді

26-28 квітня на Київщині відбувся Всеукраїнський семінар для спеціалістів, які популяризують здоровий спосіб життя серед молоді. Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту спільно з Управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації.
Від обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді участь у вище зазначеному семінарі взяла фахівець із соціальної роботи Мазурик Віта Олексіївна.

05.05.2018 — 10:04
Міжнародний день боротьби за права осіб з інвалідністю

Свій початок історія Міжнародного дня боротьби за права інвалідів бере з 5 травня 1992 року. У цей день люди з обмеженими можливостями з сімнадцяти країн, одночасно провели перший загальноєвропейський день за рівні права і проти дискримінації інвалідів. З того часу подібні заходи проводяться кожного п’ятого травня.

05.05.2018 — 09:53
Аудитори Хмельниччини протягом січня- квітня забезпечили відшкодування втрат на суму 6,7 млн гривень

За результатами проведення заходів державного фінансового контролю фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж чотирьох місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму майже 6 млн гривень.

05.05.2018 — 09:00
Гендерний компонент повинен стати частиною майбутніх регіональних стратегій та програм, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Після схвалення Урядом Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року міністерства вже розпочали вносити заходи з Державної програми до свої планів. Тепер потрібно почати розробку програм та планів на виконання цієї Державної соціальної програми у регіонах. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час першої наради із заступниками голів ОДА – уповноваженими координаторами з питань гендерної політики в органах місцевої виконавчої влади.