Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

12.05.2018 — 20:39
Турнір з міні – футболу серед чоловіків

12 травня Хмельницький обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” провів обласний турнір з міні – футболу серед чоловіків присвячений пам’яті учасника АТО Андрія Рибцова. До участі в турнірі допускались команди ветеранів спорту та учасників АТО.

12.05.2018 — 12:47
“Новий реанімобіль допоможе медикам Ізяславщини врятувати не одне життя” — голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук

Нещодавно для потреб Ізяславської центральної районної лікарні за кошти районного бюджету було придбано новий спеціалізований автомобіль «Автоснаб» АCDT-04 Citroen Jumper меддопомога-В, вартістю 1 млн. 200 тис. грн.

Так, 11 травня голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук та голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков вручили сертифікат та ключі на медичний транспортний засіб заступнику головного лікаря Ізяславської центральної районної лікарні Світлані Кущук.

12.05.2018 — 11:24
У Києві стартували Національні змагання «Ігри Нескорених»

У столиці України стартували Національні змагання «Ігор Нескорених», які є фінальним етапом відбору кандидатів до Національної команди, що цієї осені представлятиме Україну на світових «Іграх Нескорених» (Invictus Games) в австралійському Сіднеї. Участь у церемонії відкриття взяла Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.