Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

14.05.2018 — 18:24
Хмельниччина отримала майже 33 тисячі доз вакцини проти кору, паротиту та краснухи

МОЗ України інформує, що нова поставка вакцин проти кору, паротиту та краснухи доставлена у регіони.

14.05.2018 — 16:55
Новий бренд України – залучення інвестицій і відкриття країни світу

Кабінет Міністрів затвердив форму знака (бренда) України. Бренд України дозволить просувати інтереси держави в світі, сприяти створенню позитивного іміджу, залученню інвестицій і розвитку туризму.

14.05.2018 — 16:34
О. Корнійчук: Республіка Польща є найбільшим міжнародним торгівельним партнером Хмельниччини

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася робоча зустріч керівництва області з Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Дамяном Цярціньскі. Це перший офіційний візит до Хмельницької області у зв’язку із призначенням на посаду пана Генерального консула, а основна мета зустрічі  – обговорення шляхів ефективної співпраці.

14.05.2018 — 15:24
За минулий тиждень складено 196 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.

Так, проведено відпрацювання у містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський. Складено 2 адмін. протоколи за ст.. – 164 ч.1 та зафіксовано 8 перегрузів на 700 євро. В результаті проведених перевірок за минулий тиждень складено 196 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”.

14.05.2018 — 14:11
О. Корнійчук: Вкладені кошти у розвиток закладів освіти – це інвестиції у майбутнє нашого краю та України в цілому

Під час робочої поїздки до Ізяславщини, голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук відвідав Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука.

14.05.2018 — 12:48
На усунення наслідків  вандалізму над швидкісними поїздами Інтерсіті+ та Інтерсіті і втручання сторонніх осіб витрачаються мільйони гривень

Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» повідомляє, що за час експлуатації швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті, з 2012 року, у результаті кидання у поїзд, що рухається, важких предметів (найчастіше – каменів) пошкоджено 570 бокових салонних вікон та 45 лобових стекол кабін керування електропоїздом.

14.05.2018 — 11:09
Що робити при укусі змії і як вберегтися від цього

В Україні існує три види отруйних гадюк, а також вужі, полози, ящірки, черепахи та інші плазуни. Коли температура повітря перевищує середні показники, їхня активність  знижується, вони  стають малорухливими та млявими, тому зазвичай люди отримують укуси, якщо випадково наступають, сідають чи лягають на плазуна. Розказуємо, як надавати першу допомогу при укусі змії і чого робити не варто, нагадуємо про правила безпеки, які вбережуть від укусів.

14.05.2018 — 10:13
Президент присвоїв почесне звання «Мати-героїня» 1051 українці

Президент Петро Порошенко підписав Указ № 121 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Глава держави присвоїв почесне звання 1051 українці. Указом відзначені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.