Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

22.05.2018 — 18:02
23 травня о 10.00 (ВПУ №11 м. Хмельницький) відбудеться конкурс “Кращий за професією” за спеціальністю “Водій автотранспортних засобів” серед працівників автотранспортних підприємств та організацій  м.Хмельницький.

23 травня о 10.00 (ВПУ №11 м. Хмельницький) відбудеться конкурс “Кращий за професією” за спеціальністю “Водій автотранспортних засобів” серед працівників автотранспортних підприємств та організацій  м.Хмельницький. Конкурс «Кращий за професією»  передував «Тиждень популяризації професії водій автотранспортних засобів». з 16 по 18 травня 2018 року. Поділитись —

22.05.2018 — 17:25
Відпочинок дітей у літніх оздоровчих закладах має бути безпечним – голова облдержадміністрації

З настанням літнього періоду розпочнуть свою роботу заклади оздоровлення та відпочинку дітей. Саме тому, наразі проводяться перевірки готовності до відкриття та стану протипожежного захисту таких закладів. Також дане питання винесено на розгляд колегії обласної державної адміністрації, яке сьогодні провів голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

22.05.2018 — 16:35
Митрополит Антоній нагородив Вадима Лозового медаллю “Святого Юрія Переможця”

Сьогодні в Замковій церкві, яка розміщена на території Меджибізької фортеці, перед початком урочистої літургії до престольного свята святого Миколая Чудотворця, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній вручив голові облдержадміністрації Вадиму Лозовому медаль “Святого Юрія Переможця”.

22.05.2018 — 16:05
Детінізація економіки та формування гнучкого ринку праці сприятиме скороченню міграції, – Володимир Гройсман

Детінізація економіки та формування гнучкого ринку праці з урахуванням потреб роботодавців та можливостей працівників сприятиме скороченню міграції з України і дозволить в середньостроковій перспективі навіть залучати фахівців у нашу державу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради за участю керівництва Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, інших уповноважений органів та експертів – економістів.

22.05.2018 — 16:04
22 травня відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, поступове вичерпування природних ресурсів призводить до загрози вимирання або повного зникнення численних видів та екосистем.

22.05.2018 — 14:45
Президент: Не існує міжнародних переговорів, де б Україна не піднімала питання звільнення українських заручників. Нікого ми не забуваємо

«Хочу наголосити офіційно –  не існує жодних міжнародних переговорів ні з нашими європейськими партнерами, ні з нашими американськими партнерами, де би ми не піднімали питання необхідності якнайскорішого звільнення українських заручників, які незаконно утримуються як на окупованій території, так і політичних в’язнів, яких Росія тримає в тюрмах окупованого Криму і на території РФ», – підкреслив Президент Петро Порошенко під час спільної з Президентом Естонії зустрічі з представниками ЗМІ, відповідаючи на запитання, що робить Україна задля звільнення політичних в’язнів у Росії.

22.05.2018 — 13:13
В. Лозовий: Лише спільними діями усіх служб ми забезпечимо стабільну епізоотичну ситуацію в області

Організація і проведення протиепізоотичних заходів є запорукою підтримання стабільної епізоотичної ситуації на території області, отримання безпечних харчових продуктів.
Стан епізоотичного благополуччя та державного контролю за безпечністю харчових продуктів в області обговорено 22 травня у ході засідання колегії обласної державної адміністрації під головуванням голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового.

22.05.2018 — 13:07
В облдержадміністрації обговорили актуальні питання законодавства про держслужбу

Сьогодні в облдержадміністрації відбувся семінар, приурочений відзначенню 100-річчя державної служби в Україні. В залі зібралися представники Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, керівники служб управління персоналом апаратів місцевих державних адміністрацій, територіальних підрозділів ЦОВВ, працівники структурних підрозділів ОДА, відповідальні за кадрову роботу.

22.05.2018 — 08:29
Дотримуйтесь заходів пожежної безпеки під час відвіування лісових масивів!

Найчастіше, причиною надзвичайних ситуацій в лісі стає саме людський фактор, адже, на жаль, не завжди відвідувачі лісу пам’ятають про те, що вони тут – лише гості. В кращому випадку, відпочинок закінчується купами сміття, які залишають після себе громадяни, а в гіршому – масовими лісовими пожежами, під час яких існує небезпека життя і здоров’я людини, гинуть не тільки дерева, а й птахи, звірі, вигоряє верхній шар ґрунту.