Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

24.05.2018 — 18:10
Голова обласної державної адміністрації ознайомився з першими результатами дорожньої децентралізації

Сьогодні, після зустрічі з журналістами, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий здійснив виїзд на відрізок автодороги Волосівці -Н-03- Меджибіж, аби особисто перевірити перші результати дорожньої децентралізації.

24.05.2018 — 16:56
У Хмельницькому провели Всеукраїнську кардіологічну конференцію

24 травня у залі Хмельницької обласної філармонії відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «НОВІ ПІСНІ ПРО ГОЛОВНЕ: кардіологічні алгоритми». Читали лекції для подільських медиків науковці з 5 областей – Тернополя, Вінниці, Києва, Чернівців та Хмельницького. Ініціювали захід Департамент охорони здоров’я Хмельницької ОДА спільно з кафедрою терапії з курсом загальної практики/сімейної медицини (ЗПСМ) факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету (ФПО ВНМУ) ім. М. І. Пирогова.

24.05.2018 — 16:52
Тренування ланки цивільного захисту Старокостянтинівського району при виникненні надзвичайної ситуації на території військової частини А – 4009

Відповідно до доручення Прем’єр – Міністра України, 24 травня 2018 року  під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка проведено тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області та ланки Старокостянтинівського району у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини А – 4009.

24.05.2018 — 16:50
“Ми відкриті для спілкування” – В.Лозовий

Саме такий меседж озвучив голова облдержадміністрації Вадим Лозовий під час першої зустрічі із представниками місцевих засобів масової інформації. Як зазначив  посадовець, сьогоднішнє спілкування покликане стати початком продуктивної співпраці із журналістами.

24.05.2018 — 15:03
На Красилівщині відкрито пам’ятний знак жертвам війни

Сьогодні, 24 травня, на скорботному місці в селах Манівці та Росолинці Красилівського району відбувся поминальний захід, вшанування пам’яті загиблих євреїв, а також мільйонів усіх тих чоловіків, жінок, дітей, у яких страшний Голокост забрав право на життя.

24.05.2018 — 15:02
В.Лозовий: Ремонт відрізку дороги М-12 перебуватиме під особистим контролем

За результатами нещодавно проведеної наради з представниками китайської компанії Сіньцзян Комм’юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. («Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd.»), яка має здійснювати ремонтні роботи на дорозі М-12, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий особисто оглянув хід робіт.
 «Пора переходити від слів до роботи!», – наголосив очільник області.

24.05.2018 — 14:52
УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку

За даними УкрГідрометцентру, 25-26 травня у Житомирській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Кіровоградській, Харківській, Миколаївській, Запорізькій та Херсонській областях переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки. На решті території України, окрім Полтавщини та Луганщини, високий (4 класу) рівень пожежної небезпеки.

24.05.2018 — 12:56
Цьогоріч Хмельниччина імпортує товарів майже у півтора рази більше ніж рік тому

Загальна вартість товарів, імпортованих підприємствами області з-за кордону,  на початок травня склала 4 мільярди 638 мільйонів гривень, що на 45 відсотків перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Про це свідчать статистичні дані Хмельницької митниці ДФС.

24.05.2018 — 12:08
23 травня – свято Героїв України

Щорічно 23 травня в Україні відзначається День Героїв. Це свято встановлене на честь українських борців за волю України.

24.05.2018 — 12:05
Підсумки конкурсу «Поетичний зорепад»

Літературний конкурс «Поетичний зорепад» серед учнів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти традиційно проходить щороку навесні, з метою виявлення і розкриття поетичного обдарування молоді та працівників закладів професійних (професійно-технічних) закладів області, підвищення ролі естетичного виховання і прищеплення любові до рідної мови та літератури, формування патріотичних почуттів засобами літературного слова.