Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

04.06.2018 — 18:17
Перший особистий прийом голови облдержадміністрації

4 червня свій перший особистий прийом провів голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий. Загалом 42 звернення, з яких 5 колективних зареєстровано у ході прийому.

04.06.2018 — 17:28
В. Лозовий: Дорога М-12 перебуватиме на особистому контролі

4 червня, в рамках робочої зустрічі, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий поспілкувався з представниками китайської компанії Сіньцзян Комм’юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. («Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd.»), яка має здійснювати ремонтні роботи на дорозі М-12. (відрізок дороги від с. Головчинці і до кордону із Вінницькою областю).

Причиною зустрічі стало призупинення виконання комплексу ремонтних робіт на даному відрізку дороги та відсутність страхового полісу.

04.06.2018 — 14:44
Затвердження історико-архітектурних опорних планів історичних населених місць

Постанова КМУ «Про внесення змін до Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць» від 21.02.2018 № 92. З 01.01.2019 року за умови відсутності затвердженого в установленому порядку історико-архітектурних опорних планів історичних населених місць області будь-яке нове будівництво, реконструкція та капітальний ремонт(крім реконструкції та […]

04.06.2018 — 13:51
Заява Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на спільному брифінгу з Головою Верховної Ради України щодо ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зробили спільну заяву, присвячену важливості ухвалення цього пленарного тижня проекту закону про Антикорупційний суд України.

04.06.2018 — 11:40
5 червня о 15.00 відбудуться заходи з нагоди Дня журналіста (сесійна зала, Будинку рад).

5 червня о 15.00 відбудуться заходи з нагоди Дня журналіста (сесійна зала, Будинку рад). Поділитись —

04.06.2018 — 10:15
Чемерівці відзначили День міста

02 червня Чемерівці відзначили День міста. Щоб висловити слова вітання до урочистих заходів долучились голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович, керівництво району, депутати обласної ради, громадськість, делегації з сусідніх районів.

04.06.2018 — 10:00
Безпечний відпочинок на воді

Із підвищенням температури повітря, багато громадян намагаються провести свій відпочинок поблизу води – на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Проте, відпочинок на воді може приносити не лише задоволення, але й може закінчуватися справжньою трагедією. Основною з причин виникнення нещасних випадків на воді є відсутність культури поведінки на воді та незнання елементарних правил поведінки.

04.06.2018 — 09:44
Підсумки обласного заочного конкурсу мультимедійних проектів «Це наша Україна»

Другий рік поспіль Хмельницьким державним центром естетичного виховання учнівської молоді проведено  обласний заочний конкурс мультимедійних проектів «Це наша Україна» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

04.06.2018 — 09:21
Хмельницькі натуралісти святкували Міжнародний день захисту дітей

Щорічно в перший день літа в Хмельницькому ОЕНЦУМ юннатами, педагогами і батьками святкується Міжнародний день захисту дітей – свято, яке є символом дитячої щирої радості та надії на краще майбутнє. Тому вже доброю традицією для педагогічного юннатівського колективу закладу стало влаштування для юннатів і місцевих школярів справжнього свята дитинства, гарного настрою, дитячих посмішок та заразливого сміху.

04.06.2018 — 09:15
Щасливого дитинства!!!

Міжнародний день захисту дітей відзначаємо в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка, як завжди, весело та драйвово!!! Ранок розпочався флешмобом “Діти єднають Україну”. Учасники флешмобу  дружною ходою попрямували до скверу Франка. З дитячих вуст стверджувально лунали речівки та слогани. “Діти єднають Україну!”, “Ми хочемо миру!”, “Україна – найкраща країна!” – основні меседжі дітвори. Свої мрії та бажання читачі втілили у патріотичних малюнках, найкращі з яких були відзначені призами.