Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

11.06.2018 — 18:15
За рік дії безвізу понад півмільйона українців перетнули кордон країн Євросоюзу, не отримуючи віз – Президент

Президент Петро Порошенко підкреслив, що сьогодні особливий день – перша річниця скасування візового режиму з країнами Європейського Союзу для українських громадян. Під час спілкування зі слухачами Української академії лідерства, Глава держави зазначив, що ця подія відбулася «в умовах, коли велика кількість людей не вірила, що це взагалі можливо».

11.06.2018 — 18:14
Запрошуємо до участі у Всеукраїнській акції «Донеччина зустрічає своїх захисників»

Запрошуємо 4-5 липня 2018 року в Донецькій області (м.Краматорськ, гора Карачун) до участі у відкритті Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників»

11.06.2018 — 17:49
Оголошується конкурс на відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році

Заповнити інформацію щодо проектів на сайті та подати перелік інвестиційних програм і проектів з відповідними документами в одному екземплярі Управлінню регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації до 1 липня 2018 року

11.06.2018 — 17:47
Увага, конкурс! «Кращі практики органів місцевого самоврядування»

Відповідно до наказу Мінрегіону від 22.05.2018 року №121 в Україні розпочався конкурс «Кращі практики органів місцевого самоврядування» у 2018 році. Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики соціально-економічного розвитку територій. Учасники та переможці конкурсу отримають суспільне визнання впроваджених інновацій, а також можливість поділитись досвідом їх реалізації із колегами. «Кращі практики місцевого самоврядування […]

11.06.2018 — 16:58
Хмельничанка – чемпіонка світу з класичного пауерліфтингу

10 червня у м. Калгарі (Канада) на чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу серед юніорок хмельничанка Щавінська Тетяна здобула перемогу у ваговій категорії до 47 кг. Спортсменка блискавично виступила, виконавши всі дев’ять спроб та зібравши весь комплект нагород – 4 медалі.

11.06.2018 — 16:15
Уряд запроваджує європейську систему надрокористування

Уряд змінив порядок надання надр у користування. Ухвалені зміни передбачають проведення аукціонів з 2019 року для видобування корисних копалин; впровадження європейських стандартів сплати ресурсних зборів за користування вуглеводневими надрами; встановлення перехідного періоду для належного виконання вимог закону «Про оцінку впливу на довкілля». Гармонізовона з європейською система сплати ресурсних зборів за користування вуглеводневими надрами передбачає лише два види таких платежів: плата в результаті отримання ліцензії (відома як bonus) та рентна плата з видобутої сировини (royalty).

11.06.2018 — 16:09
Понад півмільйона українців за рік скористалися безвізом з ЄС

Виповнюється рік з того, дня як громадяни України з біометричними паспортами отримали право на безвізові поїздки до країн Європейського Союзу, окрім Великої Британії та Ірландії, а також до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС, повідомляє прес-служба ДПСУ.

11.06.2018 — 15:52
Робочий візит голови адміністрації на Дунаєвеччину

Під час візиту до Дунаєвеччини, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий спільно з головою райдержадміністрації Олександром Бернашевським, головою районної ради Ольгою Михальською, головами Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади Веліною Заяць, Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади Антоном Камінським, Смотрицької селищної об’єднаної територіальної громади Людмилою Пелих, ознайомився з роботою окремих об’єктів Дунаєвецького району.

11.06.2018 — 15:43
12 квітня в приміщенні Хмельницького ЦПППК відбудеться обласний етап проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”

12 квітня 2018 року в приміщенні Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбудеться обласний етап проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” Початок заходу: 10.00 Адреса проведення заходу: вул. Героїв Майдану,8, аудиторія 201 Поділитись —

11.06.2018 — 14:33
Внутрішньо переміщені особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, отримають компенсацію за житло

Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 року № 280.