Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

12.06.2018 — 18:55
В. Лозовий: Хмельниччина відкрита для інвестиційної діяльності

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний зустрілися з представниками компанії «MTE YAPI TICARET ANONIM SIRKETI», Республіка Туреччина.

Представники турецької компанії завітали на Хмельниччину та виявили бажання зустрітися з керівництвом області, аби розповісти про багатопрофільну діяльність компанії.

12.06.2018 — 17:42
Павло Петренко та Роман Ващук дали старт кампанії «Безоплатна правова допомога – завжди поруч»

Cьогодні Міністр юстиції Павло Петренко та Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук дали старт інформаційній кампанії «Безоплатна правова допомога – завжди поруч». Мета проекту – інформувати громадян на прикладах життєвих історій українців про можливості захисту прав завдяки роботі юристів та адвокатів системи безоплатної правової допомоги Мін’юсту.

12.06.2018 — 17:40
Питання чергової сесії обговорили члени президії обласної ради

Відповідно до розпорядження голови обласної ради на 14 червня цього року заплановано проведення пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії облради. Відтак, 12 червня, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий взяв участь у засіданні президії обласної ради, яка відбулася  під керівництвом голови облради Михайла Загородного.

12.06.2018 — 17:07
Держенергоефективності разом із експертами розглядає шляхи підтримки вирощування енергокультур для заміщення газу

Вирощування енергетичних культур в Україні може стати альтернативою споживання традиційних енергоресурсів. Шляхи стимулювання розвитку цього напрямку обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук на нараді із представниками Мінрегіону, Біоенергетичної асоціації України, Інституту економіки та прогнозування НАН України, НААН України, компанії «Salix Energy», «Чиста енергія».

12.06.2018 — 14:26
В області триває ремонт доріг місцевого значення

У зв’язку із здачею в експлуатацію деяких ділянок доріг загального користування місцевого значення у Шепетівському та Красилівському районі, 08 червня начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації  Олексій Дьома спільно з директором державного підприємства „Служба автомобільних доріг” Сергієм Матусом здійснили виїзд для перевірки якості виконання робіт.

12.06.2018 — 12:55
До уваги суб’єктів господарювання та власників місць видалення відходів!

Реєстрові карти об’єктів утворення відходів та об’єктів оброблення та утилізації відходів складаються власниками об’єктів утворення відходів та власниками об’єктів оброблення та утилізації відходів відповідно до Форми реєстрової карти об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів та Інструкції щодо її складання (із змінами, внесеними наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 25.01.2016 р, № 25), яка затверджена наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України від 17.02.1999 р. № 41.

12.06.2018 — 12:33
Юні знавці ботаніки з Хмельниччини – призери VIІ Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних ботаніків

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Миколаївським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді на території Регіонального ландшафтного парку «Тилігульський», що у Миколаївській області, проводився VIІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних ботаніків.

12.06.2018 — 11:51
Рада Європи підтримала законопроект про засади адмінтерустрою України

Рада Європи в цілому підтримує проект закону “Про засади адміністративно-територіального устрою України”(№8051), який є одним із ключових з пакета законопроектів щодо реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Про це йдеться у висновку Ради Європи щодо названого проекту закону, ключові тези якого озвучили на засіданні тематичного круглого столу Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування в м.Болград (Одеська область), повідомляє прес-служба Мінрегіону.

12.06.2018 — 10:50
Орієнтуємо учнівську молодь на свідомий вибір професій

Хмельницькою обласною службою зайнятості здійснюється системна робота з орієнтації молоді на свідомий вибір професій, актуальних на ринку праці, підвищення мотивації до праці та престижу робітничих професій.
Всього протягом січня-травня 2018 року проведено понад 600 різноманітних профорієнтаційних заходів, в них взяли участь близько 20 тис. осіб, що навчаються у навчальних закладах різних типів.

12.06.2018 — 10:39
Головне управління статистики інформує

Обсяг реалізованої аграрними підприємствами власно виробленої продукції за січень–квітень 2018р. порівняно з січнем–квітнем 2017р. збільшився в 1,6 раза, у т.ч. продукції рослинництва – в 1,8 раза, тваринництва – на 0,9%.