Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

13.06.2018 — 18:26
На Віньковеччині з’явилася нова місцева пожежна команда

Сьогодні у с.Осламів Віньковецького району відбулися урочистості з нагоди  створення нової місцевої пожежної команди. Голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий привітав громаду села з цією визначною подією та вручив пожежній команді ключі від нового приміщення.

13.06.2018 — 17:59
Медичні працівники області приймали вітання з нагоди професійного свята

Сьогодні, напередодні свята, яке відзначають представники однієї із найважливіших та найгуманніших професій – Дня медичного працівника, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий взяв участь в урочистому зібранні, що відбулося в обласній філармонії.

13.06.2018 — 17:44
Внутрішньо переміщені особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, отримають компенсацію за житло

За ініціативи Мінсоцполітики та за підтримки Комітету  Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік за бюджетною програмою 2511190 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, визнані інвалідами війни ІІІ групи відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які потребують поліпшення житлових умов» передбачено видатки в обсязі 25 млн гривень.

13.06.2018 — 16:54
Інформаційний вісник Уряду: Касові апарати можна буде перевести на смартфони і планшети. Уряд Володимира Гройсмана спрощує систему РРО аби зменшити адміністративні витрати бізнесу і детінізувати розрахунки

Уряд Володимира Гройсмана спрощує систему РРО аби зменшити адміністративні витрати бізнесу і детінізувати розрахунки. 13 червня, Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій». Своїм рішенням Уряд підтримав запуск пілотного проекту, який дає можливість підприємствам встановлювати реєстратори розрахункових операцій (РРО) на мобільні телефони, планшети і персональні комп’ютери. Що виграє від цієї новації бізнес? Про це йдеться в сьогоднішньому Інформаційному віснику Уряду.

13.06.2018 — 14:55
Український аграрний експорт до країн ЄС збільшився на $145 млн, – Ольга Трофімцева

За січень-квітень 2018 року зовнішньоторговельний обіг аграрними та харчовими товарами між Україною та країнами Європейського Союзу збільшився майже на 14% порівняно з аналогічним періодом минулого року та склав $2,8 млрд. При цьому аграрний експорт до країн ЄС за цей час зріс на $145 млн порівняно з 2017 роком та становив $1,9 млрд. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

13.06.2018 — 11:49
Відбулася презентація семінару європейського законодавства

12 червня у м. Хмельницькому в приміщенні обласної федерації професійних спілок Міністерством аграрної політики та продовольства України разом з Проектом Європейського Союзу «Вдосконалення системи контролю харчових продуктів в Україні», відбулася презентація семінару європейського законодавства.

13.06.2018 — 09:00
Ремонтні бригади працюють над усуненням наслідків негоди

Станом на 08.00 13.06.2018 року в наслідок негоди (сильна злива, вітер) в області знеструмлено 61 населений пункт: Городоцький район – 8; Дунаєвецький район – 9; Кам’янець-Подільський – 14; Хмельницький район – 10; Білогірський район – 2; Волочиський район – 2; Славутський район – 1; Теофіпольський район – 15.
Наразі ремонтні бригади працюють над усуненням наслідків негоди.