Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

15.06.2018 — 18:40
Вадим Лозовий зустрівся з представниками регіонального відділення Асоціації міст України

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний зустрілися з представниками регіонального відділення Асоціації міст України. До участі у засіданні було запрошено голову регіонального відділення Асоціації міст України Василя Сидора, керівників окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, голів міст обласного значення та голів ОТГ.

15.06.2018 — 17:47
Автомобіль для надання невідкладної допомоги та транспортування важкохворих в спеціалізовані заклади тепер є у Старокостянтинівській ЦРЛ

Сьогодні, у переддень професійного свята – Дня медичного працівника, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та голова районної ради Михайло Яснюк урочисто вручили ключі від реанімобіля головному лікарю центральної районної лікарні Володимиру Стіхарєву. Автомобіль Mercedes, обладнаний необхідним медичним обладнанням для транспортування хворих, придбаний за кошти, виділені з районного бюджету в сумі 450 тисяч гривень.

15.06.2018 — 17:00
19 червня  з 11.00-12.00 відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади» за участю заступника голови адміністрації О. Гуменного. Дзвінки прийматимуться за номером телефону 76-57-82.

19 червня  з 11.00-12.00 відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади» за участю заступника голови адміністрації О. Гуменного. Дзвінки прийматимуться за номером телефону 76-57-82. Поділитись —

15.06.2018 — 16:50
Мінрегіон розглядає можливість проектування вбудованих у житлові будинки початкових шкіл (1-4 класи)

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, розглядає можливість введення нової зміни – проектування невеликих шкіл І-го ступеня (початкових шкіл, 1-4 класи), вбудованих у перші поверхи житлових будинків.

15.06.2018 — 15:43
Повернути довіру людей до влади – наше основне завдання – В.Лозовий

“Люди мають бути впевнені, що влада є, що вона працює, і що в будь-який момент вони можуть звернутися і отримати допомогу та підтримку. Маємо повернути довіру людей до влади!” – саме на цьому наголосив голова облдержадміністрації Вадим Лозовий під час урочистого відкриття круглого столу, присвяченого обговоренню стратегії реформування публічної служби в Україні.

15.06.2018 — 10:35
Командно-штабні навчання в м. Шепетівка

Відповідно до Плану основних заходів з підготовки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької області на 2018, 13-14 червня поточного року в м. Шепетівка під керівництвом заступника начальника управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Юрія Кореви було проведено командно-штабні навчання з Шепетівською міською ланкою територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької області на тему: «Дії органів управління, сил та засобів цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру та терористичних проявів».

15.06.2018 — 10:09
Розпочала роботу Рада з питань інтелектуальної власності під головуванням Степана Кубіва

14 червня під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулося перше засідання Ради з питань інтелектуальної власності, яка створена для посилення захисту прав інтелектуальної власності в Україні, протидії “патентному троллінгу”, боротьби з інтернет піратством, легалізації програмного забезпечення в органах державної влади, організації функціонування Центрів підтримки технологій та інновацій та взаємодії з Вищим спеціалізованим судом з питань інтелектуальної власності.

15.06.2018 — 10:00
20-21 червня  о 09:00 відбудеться Всеукраїнський форум старост об’єднаних територіальних громад «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки» (Хмельницький обласний академічно музично-драматичний театр імені М. Старицького).

20-21 червня  о 09:00 відбудеться Всеукраїнський форум старост об’єднаних територіальних громад «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки» (Хмельницький обласний академічно музично-драматичний театр імені М. Старицького). Поділитись —