Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

20.06.2018 — 21:36
Україна запровадила європейську систему екологічної оцінки впливу держпроектів на довкілля

На виконання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом 12 квітня вступив в силу Закон про стратегічну екологічну оцінку, що є частиною реалізації Дорожньої карти  законодавчого забезпечення виконання Угоди на 2018 – 2019 рр. Цей Закон є аналогом Директиви 2001/42/ЄС Європейського Парламенту та Ради, яка діє ще з 2001 року і є обов’язковою для усіх країн-членів Європейського Союзу.

20.06.2018 — 19:48
Голова адміністрації вислухав проблемні питання мешканців Городоччини

20 червня голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий провів виїзний прийом громадян у м. Городку.

Основні питання, з якими звернулися жителі Городоччини до Вадима Миколайовича, стосувалися надання матеріальної допомоги, ремонту доріг, руху важковагового транспорту по вул.Соборній у смт.Сатанів, що завдає шкоди приватним будинкам та сприяє їх руйнуванню, земельного питання, виділення коштів на проведення водопостачання у с. Курівка, тощо.

20.06.2018 — 18:36
Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди»

20 червня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр презентував програму «Україна без контрабанди», яка триватиме до 1 січня 2019 року. Заходи, які мають зупинити нелегальний імпорт, погоджені з усіма силовими відомствами. Спільні дії правоохоронців і контролюючих органів дозволять ефективніше і швидше покінчити із тіньовими схемами на митниці.

20.06.2018 — 16:24
По стежинах книжкового літа

Літні буккросинги тривають. Працівники обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка запрошують до компанії усіх, хто полюбляє книги та читання. Щосереди юні відвідувачі скверу імені Т.Шевченка  поспішають до бібліотечної локації. Найцікавіші книги та журнали охоче гортають малюки. А ті, хто полюбляє цікаві оповідки, зручненько вмостившись на казкових стільчиках, слухають казочку від бібліотекарів. У нас не лише читають, а й розвивають творчість.

20.06.2018 — 15:42
Відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області

20 червня відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області під головуванням в.о. начальника ГТУЮ у Хмельницькій області  Нелі Продан. На засідання колегії були запрошені керівники структурних підрозділів апарату Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

20.06.2018 — 15:04
Схвалено рішення щодо спрямування у регіони субвенції на розвиток сільської медицини, — Зубко

Уряд схвалив рішення щодо спрямування у регіони субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Розмір субвенції – 1 млрд грн. Кошти будуть направлені на розбудову інфраструктури первинної медичної допомоги, зокрема й закупівлю необхідного медичного обладнання. Про це повідомив на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови.

20.06.2018 — 14:20
Робота є. Головне – бажання працювати

У січні-травні 2018 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися більше 22 тис. безробітних громадян.

« У базі даних обласної служби зайнятості налічувалося понад 16 тис. вакансій, що на  9,5% більше ніж у січні-травні 2017 року. Майже 80% вакансій припадає на робітничі професії. Завжди актуальними є професії  сфери металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг», – наголосив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

20.06.2018 — 12:44
Зволікання з прийняттям перспективних планів стримує розвиток громад, а отже і регіонів, – В’ячеслав Негода керівництву області

За даними Мінрегіону, перспективні плани формування територій громад, які покривають 100% території регіону, мають лише вісім областей з 24: Донецька, Кіровоградська, Луганська, Рівненська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька та Чернігівська. І лише в двох з цих областей – Кіровоградській та Рівненській – перспективні плани вже схвалені Кабінетом Міністрів.

20.06.2018 — 12:30
Хмельниччина серед лідерів у реалізації реформи системи місцевого самоврядування, – В. Лозовий

Сьогодні на теренах Хмельниччини розпочав роботу дводенний Всеукраїнський форум старост об’єднаних територіальних громад: «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки».
Вітаючи учасників Форуму, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий зауважив, що сьогоднішній захід дуже актуальний і потрібний, адже забезпечення спроможності територіальних громад, успішного розвитку суспільства великою мірою залежить від діяльності старост, людей найбільш наближених до кожного жителя, які найкраще знають потреби і очікування своїх людей.