Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

02.07.2018 — 18:07
Вадим Лозовий проінспектував якість ремонту дороги

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий здійснив повторний виїзд на відрізок автодороги Волосівці -Н-03- Меджибіж, яку він оглядав місяць тому, аби перевірити, як виконуються його доручення.

02.07.2018 — 15:59
Субсидії і надалі отримуватимуть ті, хто їх потребуватиме, – Прем’єр-міністр

Уряд України проводить верифікацію субсидіантів, як крок встановлення справедливості. Всі, хто потребуватиме допомоги, отримуватимуть її, як і раніше. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю виданню «Обозреватель».

02.07.2018 — 15:32
Робота по виявленню “нелегальних” перевізників триває

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.

Так, проведено відпрацювання у містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський. Зафіксовано 11 перегрузів на 1274 євро.

В результаті проведених перевірок за минулий тиждень складено 49 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”.

02.07.2018 — 14:36
Вадим Лозовий провів особистий прийом громадян

Сьогодні мешканці області мали можливість звернутися за вирішенням  своїх проблемних питань до голови облдержадміністрації Вадима Лозового. Всього під час особистого прийому було зареєстровано 26 звернень. 

02.07.2018 — 13:21
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському семінарі: «Нове покоління норм у будівництві: ДБН Б.2.2.-12:2018 “Планування і забудова територій”. Перспектива реконструкції кварталів”.

У зв’язку з проведенням реформування правовідносин у будівельній галузі, прийняття Мінрегіоном нових ДБН, керуючись п.2.3. Розділу II Положення про Громадську раду, а також Постановою Кабінету Міністрів України № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Громадська Рада спільно з Національною спілкою архітекторів України, Конфедерацією будівельників України, Будівельною палатою України та Асоціацією експертів будівельної галузі […]

02.07.2018 — 12:41
Відбулася чергова колегія  ДОЗ

27 червня у конференц-залі Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації провели засідання чергової колегії. Першочергово спеціалісти ДОЗ повідомили про перевірку організації та надання первинної медичної, спеціалізованої терапевтичної та педіатричної допомоги населенню м. Кам’янець – Подільського та м. Нетішин.