Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

04.07.2018 — 17:27
06 липня  під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового та за участю заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети відбудеться нарада з питань розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій (11:00, обласна філармонія).

06 липня  під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового та за участю заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети відбудеться нарада з питань розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій (11:00, обласна філармонія). Запрошуємо до участі керівників агрохолдингів, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, приватних підприємств, керівників харчових та переробних підприємств, директорів аграрних навчальних […]

04.07.2018 — 16:39
У Києві запустили EU Association Lab

3 липня в Києві відбулося відкриття конкурсної програми нових ідей, що покликані надати імпульс реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС – EU Association Lab.

04.07.2018 — 16:35
Тренування ланки цивільного захисту міста Хмельницького та Хмельницького району при виникненні надзвичайної ситуації на території військової частини А – 3013

Відповідно до доручення Прем’єр – міністра України, сьогодні  під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка проведено тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області та ланок Хмельницької міської та Хмельницького району у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини А –3013.

04.07.2018 — 13:47
Експерти проекту GIZ навчали бізнесменів, як налагодити співпрацю з німецькими партнерами

Сьогодні в Хмельницькій торгово-промисловій палаті відбулася презентація програми Федерального міністерства економіки і енергетики для управлінських кадрів Німеччина – Україна «Fit for Partnership with Germany» в рамках проведення днів проекту GIZ на Хмельниччині.

04.07.2018 — 12:57
Співробітники поліції Хмельниччини відзначають професійне свято 

Сьогодні співробітники поліції Хмельниччини відзначають третю річницю створення Національної поліції України.

Зі словами вітання до усіх присутніх звернулися заступник начальника ГУ Нацполіції в Хмельницькій області, полковник поліції Руслан Герасимчук, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний, представники міської влади, керівники силових структур, ветерани органів внутрішніх справ, духовенство та інші поважні гості.

04.07.2018 — 11:59
В. Лозовий: Сьогоднішній чемпіонат ще раз заявить про сильну спортивну студентську молодь, якій під силу розбудова успішної України

3 липня у м. Кам’янець-Подільський відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з важкої атлетики. Привітати учасників змагань завітали голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, керівництво району, провідні тренери, суді, уболівальники та інші гості.

04.07.2018 — 09:54
Лікарів ЗПСМ  навчали класифікувати аспекти первинної допомоги за міжнародними стандартами

3 липня у Хмельницькому відбувся тематичний тренінг, присвячений «Використанню ІСРС-2 у практиці сімейного лікаря».У заході взяли участь лікарі загальної практики-сімейної медицини центрів ПМСД Хмельницької області. На ньому проаналізували методи використання ІСРС-2 у практиці сімейного лікаря, приклади застосування цієї класифікації на конкретних випадках, в тому числі і в системі МІС «Медікс».

04.07.2018 — 09:31
Президенти України та Сербії обговорили питання європейської інтеграції обох держав

Президент України Петро Порошенко та Президент Сербії Александар Вучич обговорили питання щодо європейської інтеграції обох держав. «Ще одна стратегічна мета, яка нас об’єднує, це європейська інтеграція», – зазначив Петро Порошенко під час спільного брифінгу з Президентом Сербії за підсумками переговорів.