Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

05.07.2018 — 20:48
Вадим Лозовий: Зробимо все, щоб зберегти теплі стосунки із Республікою Польща

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Лозовий провів робочу зустріч з Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Дамяном Цярціньскі. Метою зустрічі стало обговорення ситуації, що склалася у зв’язку з передачею на баланс Городоцької ОТГ Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів з польською мовою навчання.

05.07.2018 — 19:22
Мета деінституалізації – реалізація права кожної дитини на сім’ю

Влітку минулого року в Україні розпочалась деінституціалізація – 9 серпня 2017 року урядом було схвалено Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки і план заходів з реалізації її І етапу.

05.07.2018 — 18:33
Звернення Ради до ЄС щодо поглиблення співпраці – свідчення невідворотності євроінтеграції України, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Український Парламент, звернувшись до ЄС щодо поглиблення співпраці, підтвердив невідворотність євроінтеграційного шляху нашої держави. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, коментуючи сьогоднішнє ухвалення Верховною Радою постанови № 8551  «Про Звернення Верховної Ради України до інституцій ЄС щодо поглиблення співробітництва між Україною та Європейським Союзом».

05.07.2018 — 16:23
Президент підписав Закон «Про національну безпеку України»

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про національну безпеку України». «Сьогодні ми беремо участь у підписанні цього історичного документу.  Я всім, перш за все, хочу подякувати за дуже активну роботу із підготовки цього Закону», – звернувся Президент до присутніх на підписанні Закону керівників силових структур.

05.07.2018 — 15:44
Рухаємось маршрутною картою з напрацювання закону про державний нагляд, – Зубко

Про це на консультаційній зустрічі з представниками Ради Європи, Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, керівниками профільних асоціацій органів місцевого самоврядування, експертами та міжнародними партнерами, зокрема ULEAD з Європою, щодо законодавчого регулювання питання дотримання законності в діяльності ОМС наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

05.07.2018 — 14:22
Вадим Лозовий зустрівся із керівником програми «Fit for Partnership with Germany» Гідо Райншем

4 липня голова облдержадміністрації Вадим Лозовий та народний депутат України Андрій Шинькович зустрілися із керівником програми німецького Товариства з міжнародного співробітництва (GIZ) «Fit for Partnership with Germany» в Україні, Білорусі та Молодові Гідо Райншем та експертами проекту Світланою Степащенко, Оленою Луценко і Євгеном Клисенком, що перебувають в області в рамках проведення днів проекту GIZ на Хмельниччині.

05.07.2018 — 13:43
Громадські роботи – додатковий заробіток

Зазначимо, що громадські роботи користуються великим попитом. Так, з початку року на роботи тимчасового характеру було направлено понад 2,3 тис. осіб, 736 осіб на громадські роботи. Загалом громадські роботи були організовані на території 58 сільських та селищних рад, було витрачено понад 1726 тис. гривень.

05.07.2018 — 12:38
Головне управління статистики інформує

Заробітна плата та стан її виплати в Хмельницькій області у травні 2018 року.
Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у травні 2018р. становила 7121 грн, що в 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн), проте на 18,4% нижче, ніж у середньому по Україні.

05.07.2018 — 09:36
В. Лозовий: Першочергово будуть ремонтуватися дороги, які ведуть до соціально-важливих об’єктів інфраструктури

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий під час засідання Комплексної робочої групи з питань визначення автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області, які першочергово потребують ремонту у 2019 році.