Новини

07.08.2018 — 17:35
Заступник Міністра відмітив швидкі темпи виконання ремонтних робіт на Хмельниччині

7 серпня заступник Мiнicтра інфраструктури України Юрій Лавренюк відвідав із робочим візитом Хмельниччину та проінспектував хід виконання ремонтних робіт на автодорозі Н-03 Житомир – Чернівці.
“Я задоволений темпами виконання ремонтних робіт. Щодо їхньої якості – то наступного тижня представниками ДП «Дорожній контроль якості» будуть проведені заміри на всіх ділянках. Відтак, підрядник має показати відповідну якість і лише після цього з ним будуть проведені розрахунки», – зазначив заступник Міністра під час огляду об’єктів ремонту.

07.08.2018 — 15:18
На Ізяславщині  відбулося навчання-тренінг з моделюванням ситуації при підозрі захворювання свиней на АЧС  в умовах дикої природи

07 серпня на базі розплідника диких свиней Лютрецького лісництва ДП «Ізяславське лісове господарство», під керівництвом голови Ізяславської районної державної адміністрації було проведено навчання-тренінг з опрацювання плану дій працівників управління Держпродспоживслужби в Ізяславському районі та підрозділів територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в Ізяславського району з моделюванням ситуації при підозрі захворювання свиней на африканську чуму в умовах дикої природи.

07.08.2018 — 15:16
Вадим Лозовий: Нова українська школа має на меті дати молодому поколінню справді якісну освіту

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Лозовий привітав учасників триденного семінару для освітян Хмельниччини, який розпочав свою роботу в Хмельницькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Захід відбувається за підтримки Програми U-LEAD з Європою та компанії SKL International, що впроваджує Шведсько-Український Проект «Підтримка децентралізації в Україні», Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування.

07.08.2018 — 12:14
Аналіз стану невиробничого травматизму (травмування сторонніх осіб поїздами філії «УЗШК») станом на 05.07.2018.

Станом на 02.07.2018 (на станціях, перегонах) внаслідок наїзду залізничного рухомого складу філії «Українська залізнична швидкісна компанія» отримали травми різного ступеню важкості 10 осіб, у тому числі 8 осіб із смертельним наслідком.

07.08.2018 — 12:08
Доступні ліки: відтепер у програмі 59 безоплатних препаратів

3 серпня 2018 року Міністерство охорони здоров’я затвердило новий реєстр препаратів урядової програми “Доступні ліки”, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою