Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

10.08.2018 — 17:30
В. Лозовий: Обласна влада робить все для відновлення роботи аеропорту

Під час робочого візиту до Хмельницької області в.о. голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський спільно з головою облдержадміністрації Вадимом Лозовим, першим заступником голови обласної ради Неонілою Андрійчук та начальником управління Укртрансбезпеки а області Віталієм Дзюбою  відвідали КП «Аеропорт Хмельницький», де директор підприємства Валерій Сорока розповів про обсяг робіт, здійснений за час його призначення, та окреслив  найближчі плани роботи підприємства.

10.08.2018 — 17:00
Відпочинок з користю

В рамках роботи мобільного консультаційного пункту обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Старокостянтинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 9 серпня 2018 року з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи про вплив алкоголю та наркотиків серед підлітків, здійснено виїзд у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Калинівка» (с. Калинівка Старокостянтинівського району).

10.08.2018 — 16:47
В.о. голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський перебуває з робочим візитом на Хмельниччині

Сьогодні в.о. голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський в рамках робочого візиту відвідав Хмельниччину та зустрівся з головою обласної державної адміністрації Вадимом Лозовим, аби обговорити питання боротьби з «нелегальними» перевізниками та запровадження спільних заходів, направлених на партнерство та тісну співпрацю.