Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

22.08.2018 — 18:03
Українська державність: Відродження. 100 років

Сьогодні у приміщенні Державного архіву Хмельницької області відбулося урочисте відкриття виставки унікальних архівних документів “Українська державність: Відродження. 100 років”, яка приурочена до 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності. З цієї нагоди до Державного архіву завітали керівники області, міста, представники громадськості.

22.08.2018 — 14:42
22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків

Сьогодні працівники ГУ Нацполіції у Хмельницькій області, керівники області та міста, силових структур, духовенство, ветерани органів внутрішніх справ та родини загиблих вшанували мітингом-реквієм пам’ять тих, хто загинув під час виконання службових обов’язків.

22.08.2018 — 14:34
Інформаційний вісник Уряду: Дізнатися розмір субсидії тепер можна он-лайн – subsidii.ioc.gov.ua

Щоб дізнатися призначено чи не призначено вам субсидію тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

22.08.2018 — 12:56
В облдержадміністрації підбили підсумки комплексної перевірки з питань техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася селекторна нарада з підведення підсумків комплексної перевірки діяльності місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту, що проводилась Державною службою України з надзвичайних ситуацій в період з 13 по 22 серпня 2018 року. Провів нараду перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко.

22.08.2018 — 12:12
У січні-липні 2018 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися  25 тис. безробітних громадян

«У базі даних обласної служби зайнятості налічувалося понад 20 тис. вакансій. Майже 80% вакансій припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші», – наголосив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

22.08.2018 — 12:01
Продовження терміну експлуатації першого енергоблока обговорили за участю регулятора

21 серпня на Хмельницькій АЕС з робочим візитом перебували Голова Держатомрегулювання України Григорій Плачков та президент Енергоатома Юрій Недашковський.  Під головуванням президента Компанії відбулася робоча нарада з питань продовження терміну експлуатації першого енергоблока Хмельницької АЕС. У нараді взяли участь також провідні спеціалісти відповідних дирекцій та департаментів ДП «НАЕК «Енергоатом», представники ВП АЕС України та керівники основних технологічних підрозділів ХАЕС.

22.08.2018 — 11:31
Інклюзивна освіта – іспит країни, щоб бути європейською і цивілізованою – Президент перед освітянами

«Ви маєте потужного агента в моїй родині. Бо зранку до вечора Марина Анатоліївна чітко питає мене, що я зробив для інклюзивної освіти», – сказав Президент Петро Порошенко під час виступу на Всеукраїнській серпневій конференції педагогічних працівників «Нова українська школа: старт реформи, участь громад». «Саме так і вас мають питати. Тільки тоді буде успіх», – додав Президент.

22.08.2018 — 11:23
На Ізяславщині розпочали роботу перші сімейні молочні ферми

Днями у селах Топори (Топорівська сільська рада) па Покощівка (Михнівська сільська рада) розпочали роботу перші сімейні молочні ферми.
«Проект «Молочна сімейна ферма» організовано компанією «УкрМілкІнвест» та кластером «Натуральне молоко» за прикладом реалізованого у Львівській області, спільного проекту Львівської аграрної дорадчої служби та Уряду Канади. 

22.08.2018 — 10:19
Вадим Лозовий долучився до молитовного сніданку

Сьогодні у м. Хмельницькому втретє відбувся молитовний сніданок в рамках святкування Дня незалежності України. До участі у заході долучилися голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, керівники духовенства місцевого, обласного та національного рівня, Народний депутат України Андрій Шинькович, депутати місцевих рад, керівники силових відомств, ректори ВНЗ, військові капелани, учасники АТО, командири в/ч, меценати, керівники ГО та представники релігійних та місцевих ЗМІ.

22.08.2018 — 09:19
Розпорядники коштів звітували про використання бюджетних коштів на капітальні видатки у 2018 році

З метою підвищення ефективності використання бюджетних коштів, передбачених в обласному бюджеті у 2018 році на капітальні видатки, під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка проведено заслуховування окремих керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та розпорядників коштів, в яких спостерігається низький відсоток освоєння капітальних видатків.