Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

23.08.2018 — 17:52
Вадим Лозовий поспілкувався з ветеранським активом Хмельниччини

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Лозовий зустрівся із представниками ветеранських організацій області. Також на заході були присутні керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

23.08.2018 — 17:48
У Кам’янці-Подільському урочисто здійснено запуск технологічної лінії з дегазації полігону твердих побутових відходів з виробленням електроенергії

У заході взяли участь перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко, голова обласної ради Михайло Загородний, народний депутат України Володимир Мельниченко, начальник управління Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Валерій Коцюба, Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич, представники бізнесу.

23.08.2018 — 12:58
На Хмельниччині буде реалізовано 10 регіональних стартапів в рамках секторальної підтримки ЄС

У 2018 році розпочнеться реалізація 70 регіональних проектів за кошти Європейського Союзу в рамках Програми підтримки секторальної політики України. Це перші 70 регіональних стартапів, які перемогли у конкурсному відборі за 5 напрямками: інноваційна економіка та інвестиції, сільський розвиток, розвиток людського потенціалу, розвиток туризму, загальноукраїнська солідарність. Це ще один напрямок потужної держпідтримки розвитку громад та розбудови їхньої інфраструктури. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідного урядового розпорядження про затвердження проектів.

23.08.2018 — 12:52
Предствники управління регіонального розвитку та будівництва ОДА ознайомилися з ходом робіт на об’єктах Старокостянтинова, що фінансуються з ДФРР

22 серпня заступник начальника управління регіонального розвитку та будівництва ОДА Світлана Пасічник  та начальник відділу державної підтримки регіонального розвитку Стефанія Крулик спільно з Старокостянтинівським міським головою Миколою Мельничуком  та представником замовника будівництва – начальником управління освіти виконкому міської ради Анатолієм Пасічником  ознайомились із станом виконання будівельних робіт на об’єктах, що фінансуються з коштів державного фонду регіонального розвитку   у м.Старокостянтинів.

23.08.2018 — 12:32
Експедиція «Дністер – 2018″. За здоровий спосіб життя”

З метою пропаганди здорового способу життя, Громадська неприбуткова організація «Хмельницький інститут духовного, психологічного, фізичного, соціального здоров’я та екології людини» за сприяння Хмельницької обласної державної адміністрації організувала 20-ти кілометровий водний перехід річкою Дністер (від села Колодіївка до села Стара Ушиця) команди з восьми чоловік на вітрильній-гребній шлюпці ЯЛ – 6.
Привітати членів експедиції «Дністер – 2018» завітали голова адміністрації Вадим Лозовий, начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ірина Трунова та начальник управління молоді і спорту Володимир Клімов.

23.08.2018 — 11:41
Виступ Президента під час церемонії урочистого підняття Державного Прапора України

Саме під синьо-жовтими кольорами з покоління в покоління ми, українці, боролися і боремося за власну свободу і волю України. Сто років тому це знамено стало офіційним стягом Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, які об’єдналися в соборну державу. Його решетили ворожі кулі у національно-визвольних змаганнях. За нього карали Сибіром в епоху шістдесятників. Та з ним ми добилися зрештою Незалежності і відновили власну державу 27 років тому. З ним захищали барикади на Майдані і ним вкривали загиблих Героїв Небесної Сотні. За цей прапор окупанти вбивали патріотів на Донбасі. Володимира Балуха окупаційна влада в Криму засудила лише за те, що над своїм будинком він підняв український прапор.

23.08.2018 — 11:18
З 1 вересня 2018 року вступає в дію новий ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій»

22 серпня 2018 року відділом містобудування та архітектури облдержадміністрації спільно з керівниками спеціально-уповноважених органів містобудування та архітектури райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, ОТГ, спеціалістами управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області, управління екології та природних ресурсів Департаменту агропромислового комплексу та природних ресурсів облдержадміністрації,  архітекторами ТМ «Зодчий», ТОВ «Альфа Гарант ЛТД», ТОВ «КАЙЛАС – К», ТОВ «Хмельницькархпроект»  та практикуючими архітекторами проведено обговорення положень нового ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій».

23.08.2018 — 10:26
Обговорювалась стратегія розширення участі активних жінок Ізяславщини у політичних та громадських процесах

Щоб обговорити стратегію розширення участі жінок у політичних процесах, 21 серпня у приміщенні районної ради зібралися активні жінки Ізяславського району. Також участь у даному зібранні взяли представники міської ради, райдержадміністрації, районної ради та окремих організацій району.
Захід презентувала і модерувала організатор – координаторка проекту «Просування участі жінок в політиці в Хмельницькій області» Тетяна Баєва.

23.08.2018 — 09:53
У ДОЗ провели нараду щодо особливостей роботи Центрів ПМСД у статусі комунальних неприбуткових підприємств

22 серпня у конференц-залі Державного патологоанатомічного центру відбулася нарада за участю головних лікарів Центрів ПМСД, голів профспілкових комітетів, представників власників закладів, РДА та громад. На зустрічі головували заступники директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Косовська та Наталія Федів.

23.08.2018 — 09:24
Вітаємо юних техніків Хмельниччини з перемогою у всеукраїнських виставках-конкурсах науково-технічної творчості!

Щороку, на початку літа, Український державний центр позашкільної освіти проводить дві наймасштабніші всеукраїнські виставки-конкурси науково-технічної творчості — Всеукраїнську виставку-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання та Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!».