Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

24.08.2018 — 19:11
28.08.2018 відбудеться розширене засідання колегії облдержадміністрації (10.00, сесійна зала Будинку рад).

28.08.2018 відбудеться розширене засідання колегії облдержадміністрації (10.00, сесійна зала Будинку рад). Порядок денний Поділитись —

24.08.2018 — 15:46
З днем народження, Незалежна Україно!

Сьогодні наша держава відзначає 27 річницю незалежності України. До урочистостей долучилася і Хмельниччина.
З 27 – ю річницею незалежності України привітав подолян голова адміністрації Вадим Лозовий, який наголосив, що це свято є для українців найважливішим.

«Я дякую і вклоняюсь всім, хто працює для України, для Хмельниччини, трудівникам, ветеранам воєн і праці, волонтерам, кожній родині! Наша незалежність – здобуток сукупних прагнень і зусиль багатьох поколінь предків та сучасного українства. Щиро бажаю вам мирного неба, добробуту, гарних здобутків,  наполегливості і віри!», – сказав Вадим Миколайович.

24.08.2018 — 11:37
Виступ Президента на урочистому Параді військ «Марш нової армії» з нагоди 27-ої річниці Незалежності України

Відтоді, як ви довірили мені посаду Президента України, державний компас впевнено показує на Захід – у бік, протилежний імперії. Його стрілка жодного разу не здригнулася. І запевняю вас, не здригнеться, допоки цей компас знаходиться в моїх руках. Більше того, наполягатиму на закріпленні у Конституції нашого прагнення приєднатися до Євросоюзу і вступити до НАТО.

24.08.2018 — 08:45
Знамено рідної держави над світом гордо майорить

Сьогодні, напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, згідно з Указом Президента України вже 14 років поспіль вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України!
Прапор – це найдорожчий символ, за який і у наш час найкращі сини України вийшли на Майдан, ведуть боротьбу із ворогом у зоні АТО та гинуть за свободу та незалежність нашої країни! Це – Символ свободи і волі, віри та сили українського народу.

24.08.2018 — 08:00
Вітання Вадима Лозового до Дня незалежності України

Дорогі земляки!
Щиро вітаю вас із 27 річницею Незалежності України! Це свято є для нас, українців, найважливішим! Наша Незалежність – здобуток сукупних прагнень і зусиль багатьох поколінь предків та сучасного українства. Ми будемо її відстоювати і боротись за неї.
Я дякую і вклоняюсь всім, хто сьогодні чесно та віддано працює для України, для Хмельниччини,  трудівникам, ветеранам воєн і праці, волонтерам, кожній родині!
Мирного неба, добробуту, гарних здобутків, наполегливості і віри!
Ми любимо Україну, Україна є, Україні завжди бути!
Зі святом вас! Слава Україні!